Wpis z mikrobloga

@ziuaxa: Widać, że on nie grzeszy inteligencją. Masz rację ale niestety macie cechy wspólne. Zarówno ty, jak autor pytania, pastwicie się nad słabszą osobą, która prawdopodobnie ma poważne problemy natury psychicznej, także oboje sobą nic nie reprezentujecie, chociaż pewnie macie się za elitę intelektualną.
  • Odpowiedz
@Prze_2015: w żadnym wypadku nie uważam się za żadną elite, typowym wykopowym programistą 15k też nie jestem. Skoro nie grzeszę inteligencją twoim zdaniem, to po co mnie dodałeś do obserwacji na tym portalu?
  • Odpowiedz
  • 0
pastwicie się nad słabszą osobą, która prawdopodobnie ma poważne problemy natury psychicznej


@Prze_2015 wbiłeś na tag #sebcel, więc to co napisałeś, to żadne odkrycie.

Tak, na tagu #sebcel pastwimy się nad osobą słabszą intelektualnie i mająca poważne problemy natury psychicznej, dlatego gdy down @downight wykazał dokładnie te same cechy co Seba poczułem się w obowiązku wykonać misję opiekuna tego tagu.

Gdzie widzisz problem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ziuaxa: Długo myślałeś nad odpowiedzią. Gratuluję ci, że jesteś genialną jednostką, kto wie, może zostaniesz nawet prezesem Wykopu z twoim wybitnym myśleniem. Szkoda byś się zmarnował. Pozdrawiam i życzę też sukcesów w leczeniu Zespołu Aspergera i ukrytych kompleksów ;-)
  • Odpowiedz