Wpis z mikrobloga

Witam, dosyć dziwny problem w lapku nie działa mi klawisz windows jak i wszelakie wpisywanie w okienkach systemowych(hasło wifi,wyszukiwanie "lupą"). Zewnętrzna klawiatura też nie działa, Windows świeżo po reinstallu i nie chce działać nic. Wszelkie zmiany w rejestrze nic nie dały. Nie wiem jak ugryźć ten problem.
#pcmasterrace
  • 11
@Czapelek: Może nowy system domyślnie wyłączył działanie tego klawisza funkcyjnego. Co byłoby dziwne no ale nie wiem czemu jeden klawisz miałby nie działać. Wpisywanie jak mówisz też nie działa... Sprawdź na Linuxie ale nie wiem co to ma dać, tam będzie wszystko działać. O ile klawisz mechanicznie nie jest uszkodzony, a zakładam że nie. Ale z braku laku... A pojawia się znak zachęty jak wciśniesz lupę w Windzie? Może tabulatorem spróbuj
@WladcaSlimakow: Dosyć dziwne dla mnie, nawet hasła do wifi nie da rady wpisać tak jakby nie wykrywało pola. Sprawdzanie na linuxie nic mi nie da, klawiatura na innym kompie działa bez problemu. Najwidoczniej coś się #!$%@?ło z którąś aktualizacją win10. Pozostaje poczekać na rozwój wydarzeń