Wpis z mikrobloga

Co z naszego banana spadło wg. Was w panice i bardzo niezasadnie?
Szukamy spółek, które nie powinny ucierpieć na sankcjach oraz dalszym konflikcie warto obserwować pod kątem zakupu do portfela z możliwością nawet uśredniania.
Jesli się mylę to proszę o kontr argumenty: #tim #livechat #pge #kghm #pgnig
#gielda
  • 18
  • Odpowiedz
@widmo82: XTB - na tej całej zwale powinni zarobić masę pieniędzy na wyczyszczonych kontach klientów na CFD.
Mercator - kapitalizacja poniżej ilości gotówki w kasie. Wszystkie fabryki w Tajlandii, a nie w Polsce. Rynki zbytu rozproszone po całym świecie.
  • Odpowiedz
leszczyna wyprzedaje w panice


@dopewizard: leszczyna nie robi >600 mln obrotu ziom, w zasadzie te obroty mnie najbardziej intrygują bo są ogromne i nie rozumiem co przypuszczają analitycy, że tak wyprzedają banki, może faktycznie dolara po 5 zł i falę niewypłacalności, ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@widmo82: Zarząd Zakładu Budowy Maszyn „ZREMB-CHOJNICE” S.A. z siedzibą w Chojnicach („Emitent”, „Spółka”), informuje, że w dniu 21.02.2022 r. otrzymał od spółki działającej na rynku niemieckim zamówienie na wykonanie nowej innowacyjnej bazy wojskowej opartej na standardowych wojskowych kontenerach hakowych.
Innowacją jest to, że kontenery te łączą się między sobą tworząc wewnątrz szczelnie zamkniętą powierzchnię do specjalistycznego wykorzystania w siłach zbrojnych
  • Odpowiedz
@bart40404: pytanie od jakiego poziomu mercator bedzie odbijał, zaraz wypadają z WIG20, jest już po pandemii, nastroje do tej spolki sa nędzne. mocno ryzykowne wejscie
#xtb moze wiele zarobiło dziś, ale co jesli bedzie znaczące odbicie?

#ccc mocno dostaje przez kredyty swoje. nie wiem gdzie mają szwalnie.
  • Odpowiedz
@gziik: ale ogólnie #!$%@? sentyment do giełdy oznacza że coraz mniej ludzie będą w to się bawić. Żeby zarabiać na nieoczekiwanej zmienności musi być oczekiwana niezmienność
  • Odpowiedz
@widmo82:
Mercator - tak, nastroje są nędzne, ale aktualna wycena jest absurdalna, znajdź mi drugą taką spółkę gdzie ilość gotówki minus długi jest większa niż kapitalizacja. Nie mówię już nawet o zapasach, które nawet jak sprzedadzą z mocną stratą to zmienią się gotówkę (aktualna wartość zapasów około 100 mln) czy fabrykach i marce, które są aktualnie wycenione przez rynek ujemnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
XTB - jak
  • Odpowiedz
@bart40404: >Mercator - tak, nastroje są nędzne, ale aktualna wycena jest absurdalna, znajdź mi drugą taką spółkę gdzie ilość gotówki minus długi jest większa niż kapitalizacja.

Ale biznesy się kupuję nie dla gotówki w kasie, lecz dla perspektyw zarabiania.
  • Odpowiedz