Wpis z mikrobloga

Bardzo prawdopodobne jest, ze te chlopaki sa tam z przymusu, bo w rosji jest obowiązkowa służba przygotowawcza.

Teraz pomysl sobie, ze nagle tacy rzadzacy sa w Polsce i Ciebie tak wysyłają, 18latka, który dopiero co zaczyna życie. Pewnie tez wiesz jakby wygladala próba dezercji.


@Tigermass: ale co mnie to obchodzi? Dla mnie liczy się skutek - inwazja, powód zawsze można sobie dorabiać
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Szczerze - jak patrzę na to zdjęcie to mi autentycznie przykro. Dwójka smarkaczy która zapewne nie miała wyboru, a teraz nie czeka ich raczej nic dobrego. Może nie powinienem wobec nich czuć współczucia, a jednak czuję

O dziwo ten młodziej wyglądający wydaje się bardziej "hardo" stać, a ten z zarostem wygląda jakby miał się zaraz poryczeć

Wojna to #!$%@? gówno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nn1upl - @JanuszKarierowicz: Szczerze - jak patrzę na to zdjęcie to mi autentycznie p...

źródło: comment_1645723650Yp6KTmvoFpQvrVZDld8qVn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nn1upl: zgadzam się, a najgorsze co mogliby teraz zrobić Ukraińcy to wysyłać w eter info ze nie #!$%@?ą się z ruskimi jeńcami i ci dostają natychmiastowy #!$%@? lub kulkę w łeb.
Po pierwsze daje to karty Putinowi, a po drugie takich dezerterujacych/poddających się poborowych młodych chłopaków jak ci na zdjęciu może być dużo więcej, jeśli będą mieli pewność że po złożeniu broni będą mieli zapewnione humanitarne traktowanie.
Tym bardziej jest
  • Odpowiedz