Wpis z mikrobloga

@Arnoldy: ruski onucu, bycie w NATO zapewnia spokój. Ruski boją się NATO jak ognia, nie odważą się, działają tylko w strefie swoich wpływów
  • Odpowiedz
@su1ik: Mam nadzieję, że tak będzie bo mieszkam w Polsce.
Co do Ukrainy to w 94 USA i UK obiecały im ochronę w zamian za pozbycie się broni jądrowej i co, pomogli gdy Rosja zajmowała Krym albo teraz?
  • Odpowiedz
@John_archer: W zasadzie 3 tygodnie temu źle to zinterpretowałem aczkolwiek w tym momencie gdzie Putin zajmuje Czarnobyl, ostrzelał elektrownię atomową i straszy użyciem wszystkich niezbędnych środków to uważam, że można mówić o zagrożeniu nuklearnym przed którym już UK, USA i Rosja zadeklarowały się aby chronić Ukrainę, a tymczasem jedna ze stron memorandum jest stroną konfliktu. Także jak na moje oko to wydymali Ukrainę i tyle.
  • Odpowiedz
Także jak na moje oko to wydymali Ukrainę i tyle.


@Arnoldy: Bzdury. W Memorandum budapesztańskim jasno chodzi o uzycie broni jadrowej przeciwko Ukrainie do czego nie doszło. Ostrzelanie terenu el jądrowej to nie uzycie broni nuklearnej.
  • Odpowiedz
@John_archer: Elektrownię jądrową można wykorzystać jako broń. Po uszkodzeniu będzie stanowiła zagrożenie dla Ukrainy i może zabić wiele osób.
Jeżeli Rosja nie wystrzeli rakiety tylko w ten sposób zabije ludzi to nie będzie to atakiem jądrowym?
  • Odpowiedz