Wpis z mikrobloga

Warto wskazać polskich politykow ktorzy chcą nas wyprowadzić z uni
Ziobro, patryk jaki, konfederacja

Należy ich rozliczać w wyborach, piszcie kolejnych
#ukraina #polityka
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaaban:

Oczywiście, a walka z USA via TVN


Dziwnym trafem temat TVN pojawiał się ZAWSZE wówczas, gdy negocjowaliśmy coś z USA. Czasami zastanawiam się jak można nie łączyć pewnych kropek, a potem przypominam sobie, że to
  • Odpowiedz
@vitermagerin: Dokładnie Mirku, Wielka Brytania wyszła z unii i już jest następna w kolejce u Putina. Norwegia, sąsiad Rosji żałuje, że nie weszła do unii, uchroniłoby to jest przed inwazją rosyjską.
  • Odpowiedz
@kaaban:


Oczywiście, a walka z USA via TVN

Dziwnym trafem temat TVN pojawiał się ZAWSZE wówczas, gdy negocjowaliśmy coś z USA. Czasami zastanawiam się jak można nie łączyć pewnych kropek, a potem przypominam sobie, że to
  • Odpowiedz
A co do tvn to dokladnie, koncesja tvn specjalnie wygasała akurat teraz XD nie masz wstydu


Niestety twój potencjał intelektualny nie pozwolił ci pojąć metafory z środkami. Nie chce mi się tłumaczyć bo to żałosne. Lex TVN pierwszy raz ujrzał światło dzienne dużo wcześniej niż wygaśnięcie koncesji. Gra się takimi kartami jakie się ma w ręce. Wówczas to Biden ogłosił korektę polityki odnośnie Europy i redukcję zbrojnej obecności. W wyniku "koincydencji czasowej"
  • Odpowiedz
Warto wskazać polskich politykow ktorzy chcą nas wyprowadzić z uni

Ziobro, patryk jaki, konfederacja


@vitermagerin: Tej UE, która przez ostatnie 8 lat mimo napaści Rosji na Ukrainę budowała sobie w najlepsze NS2? Tej samej, dla której ważniejsze niż suwerenność energetyczna była "polityka klimatyczna" drastycznie podnosząca ceny energii dla europejczyków?

Ogarnij się.
  • Odpowiedz
@vitermagerin: Nie żebym ich bronił bo zaraz tak to zostanie odebrane, ale historia lubi się powtarzać. Czytaj czy w tej uni i NATO będziemy czy nie to założę się, że nikt nie kiwnie palcem i Polska zostanie sama na lodzie w przypadku inwazji po za granicę Ukrainy. Ja tylko gdybam, mam nadzieję jednak, że tak daleko Putin nie posunie się.
  • Odpowiedz
@vitermagerin: Nie żebym ich bronił bo zaraz tak to zostanie odebrane, ale historia lubi się powtarzać. Czytaj czy w tej uni i NATO będziemy czy nie to założę się, że nikt nie kiwnie palcem i Polska zostanie sama na lodzie w przypadku inwazji po za granicę Ukrainy. Ja tylko gdybam, mam nadzieję jednak, że tak daleko Putin nie posunie się.


@CarrighanN: XD dokładnie tak będzie XD
  • Odpowiedz
@vitermagerin: Co Ci da Unia Europejska? Nawet nie chroni w zakresie w którym powinna zapewniać jedność czyli w sferze gospodarczej. Merkel sobie pobudowała NS 1 i 2 co dało możliwości zrobienia takich akcji które teraz widzimy.
  • Odpowiedz
chcą nas wyprowadzić z uni


@vitermagerin: Z tej unii która, swoim działaniem siedzi teraz na gazowej smyczy Putina, a połowa polityków EPL zatrudniona jest w rosyjskich spółkach.
  • Odpowiedz
Co ma Unia do tego.... ?

Najważniejsze jest Nato


@Brakus: dużo

Unia to olbrzymi rynek finansowy, rynek kapitałowy, z wzajemnymi inwestycjami, wspólnym zrębem polityki zagranicznej (trochę też bezpieczeństwa, o czym stanowią traktaty), ochrona granicy na poziomie niemilitarnym, wspólną ochroną dyplomatyczno-konsularną dla wszystkich
  • Odpowiedz