Wpis z mikrobloga

A tak w ogóle to nieźle mlekołak ze swoim przydupasem wytresowali ludzi.moga sobie bezkarnie wyzywać od #!$%@?,życzyć śmierci,zgonów na raka czy znalezienia matki w worku a ludzie i tak będą ich bronić bo powiedzą że to tylko żarty i czarny humor.
#famemma
  • 15
  • Odpowiedz
@meemphis11: a tak w ogóle to nieźle kasjusz wytresował ludzi. Nieważne co powie Nitro znajdą się ludzie którzy będą pisac że "mlekolak taki i owaki".

Ja to np mam #!$%@? w to kto takie rzeczy mówi. Może to mowic osoba którą lubię i taka której nienawidzę. To oczywiste żarty, nawet jeśli mocne, to nie mam nic przeciwko nim, bo wiadomo że za tym nie idą żadne czyny.

Uwierz że ludzie w
  • Odpowiedz
  • 10
@meemphis11 zaraz przebiegnie ten przyglupek co to dzisiaj cały dzień tu broni i ci wytłumaczy, że nie możesz używać ksywki mlekozyniak, bo jest niesmieszna, a wyzywanie matek od #!$%@? i życzenie im śmierci jest spoko pod warunkiem, że robi to nitro oczywiście
  • Odpowiedz
@meemphis11: dokladnie a mnie jeszcze tak #!$%@? jak doslownie co pare minut on udaje orgazm i steka jak #!$%@?, obrzydliwe to jest i tak #!$%@? jakbym jakis burdel house puszczal, nie da sie ogladac jego livewów nie wiem jak ludzie sa w stanie to wytrzymac
  • Odpowiedz
@jajmun: zesrałeś się. Twój idol kasjo też może wyzywać matki od #!$%@? i śmiac się z czarnych, mam w to #!$%@?. Tak samo jak nie karałbym za używanie ksywki "mlekozyniak", wolność słowa. A to ze moim zdaniem jest bezbeczna i głupia to inna sprawa.
  • Odpowiedz
  • 1
@meemphis11 mówiłem, że zaraz z pianą na pysku przylec bronić swojego idola, bo dzisiaj szaleje strasznie. Jeszcze mi zarzuca, że moim idolem jest don debil xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Archeros weź odklejencu idź tam na Twittera bronić swojego idola i wolności słowa. Jeszcze kilka godzin temu wyzywales typa, bo ośmielił się na Twojego idola powiedzieć mlekozyniak i #!$%@? coś o wolności słowa xd
  • Odpowiedz
@jajmun proszę, naucz się czytać zanim następnym razem będziesz z kimś dyskutował. I myśleć w sumie też.

Może sobie nazywać go jak chce, bo jest wolność słowa. A ja mogę napisać że jest to bezbeczna i bezsensowna ksywka, a używanie jej świadczy o byciu krawężnikiem intelektualnym, bo jest wolność słowa.
  • Odpowiedz
  • 1
@Archeros dobra, to dla mnie jesteś wczutym przyglupem wpatrzonym w pseudointelektualny bełkot mlekozyniaka probujacym narzucać innym ludziom z czego powinni się śmiać, a z czego nie, gardzę mocno taka postawa i nawet nie chce mi już ci odpisywać, więc elo.
  • Odpowiedz
@jajmun no i w porządku, a dla mnie ty jesteś wczutym przygłupem wpatrzonym w bełkot #!$%@? i twoje zdanie na mój temat jest dla mnie gówno warte. I śmiej się #!$%@? z czego chcesz, co ja ci narzucam niby? XD Naprawdę tak sie przejmujesz tym że w moich oczach jesteś skończonym kretynem przez pisanie "mleko"? Przecież mną gardzisz, czemu się spinasz o moje zdanie? I czy przypadkiem nie robisz tego samego co
  • Odpowiedz