Wpis z mikrobloga

siema mordy - ile kosztuje Was 1 kilowatogodzina? płaciłem w 2021 roku 0,63zł/kwh, a teraz właściciel mieszkania podrzucił mi wyliczenie z ceną 1,054zł/kwh. w żadnym z wyników google na temat cen prądu za 2022 nie było aż tak dużej ceny.
#lodz #pytanie #mieszkanie #pge #wynajem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cointreau: umowe mam do września, może z opcją wydłużenia do kolejnych wakacji i zmykam stąd. nie chciałoby mi się bawić w takie rzeczy.

@AbaKowner: opłata stała to 19zł w tym przypadku - jest podana osobno. nie sądzę, by właściciel mnie robił aż tak w #!$%@?, ale 1zł to dość sporo, bo rachunek za prąd wzrósł znacznie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@pieczarkowy: cos kreci albo podpisał aneks. W Energa(pge podobnie) jest na teraz 50 gr, od września 70 gr. Jeśli masz taryfę G11 to więcej niż 70 gr na teraz nie powinno być.
Niech przedstawi fakturę, sama opłata handlowa potrafi kosztować około 25-30 zł.
  • Odpowiedz
@adam-kondek: no coś mi wspominał, że do końca tamtego roku taryfa była jakaś niższa, no ale przeskok z 63gr na 1,05zł to dużo za dużo. ciekawe czy bezpośrednio u PGE bym był w stanie dowiedzieć się jaki jest koszt kwh?
  • Odpowiedz