Wpis z mikrobloga

@rexxaris: Takie sprostowanie - ten wywiad to tzw. "Superfans review", a ci ludzie, którzy się w nim wypowiadają, to nie aktorzy grający w serialu, ale jacyś influencerzy: Chanel Williams, Joel Rochester i Kelsey Ellison (ktokolwiek to jest, nie mam pojęcia, czym oni w ogóle się zajmują w internetach).

Ci influencerzy zostali przedstawieni jako "superfani" - domyślnie, mieli chyba pozować na jakichś rozpoznawalnych fanów "Władcy Pierścieni" czy Tolkiena. W praktyce są chyba
Takie sprostowanie - ten wywiad to tzw. "Superfans review", a ci ludzie, którzy się w nim wypowiadają, to nie aktorzy grający w serialu, ale jacyś influencerzy: Chanel Williams, Joel Rochester i Kelsey Ellison (ktokolwiek to jest, nie mam pojęcia, czym oni w ogóle się zajmują w internetach).


@Apaturia: o cholera, to przepraszam w takim razie, musialo mi sie cos popieszac. Usunac wpis, ew. zmienic opis? Bo osobiscie nawet sluchajac takich "ekspertow"
@rexxaris: Opis faktycznie wprowadza w błąd - ale to Twój wpis, zrobisz jak uważasz ;) Pomyślałam tylko, że warto by sprostować. Tak czy inaczej, zgodzę się z tym, że słabo się robi od słuchania wypowiedzi w tym wywiadzie.
@rexxaris: @Apaturia: gdzieś już widziałem analizę tego, ktoś na necie sprawdził i te osoby to jacyś woke influencerzy, mający po kilkadziesiąt tysięcy subów na youtube (czyli w sumie nie tak dużo). Co ciekawe żaden z nich na swoim kanale nie popełnił ani jednego filmu na temat Lotr XD Ale normiki to kupią, bo słowa "inclusive", "black" "representation" są modne na zachodzie XD
@Rinter: @Apaturia: dokopalem sie do oryginalu tego nagrania i w sumie ono nawet jeden dzien nie bylo publiczne, bo przez negatywne komentarze i lapki w dol zrobili je niepubliczne, ze wpisujac w wyszukiwarke nawet sie nie da znalezc XDDD przesluchalem jakos 4-5 minut i oni wlasciwie o samym lore nie maja nic pojecia, nawet chyba trylogii Jacksona na oczy nie widzieli
rexxaris - @Rinter: @Apaturia: dokopalem sie do oryginalu tego nagrania i w sumie ono...