Wpis z mikrobloga

@stray_dog: Czyli co, ucieczka z dyskusji z podkulonym ogonkiem, bo nie potrafiłeś jednak znaleźć słów, które Twoim zdaniem niby napisałam, a faktycznie albo tylko sobie ubzdurałeś albo próbowałeś zmanipulować ale Ci się nie udało? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
bo to ty pultasz się do mnie. To ty zacząłeś od tego, że "zmienisz" moje zdanie xD


@stray_dog: już teraz w Rzeczach, które Nigdy Się Nie Wydarzyły, sezon 5, odcinek 10!

No i jak poleciał mocny strzał o konkrety to już spadasz z powrotem pod swój śmierdzący głaz.


@stray_dog: sorry, kolego, pomyliłeś strony. Jeśli chcesz się publicznie masturbować to są do tego przeznaczone odpowiednie portale, do których
  • Odpowiedz
no, a Ty myślałeś, że po moich doświadczeniach w pisaniu z lewicą, neuropą coś będę się produkował?


@stray_dog: No przecież dyskutujemy normalnie. Wiem, że wygodniej jest się zasłaniać i szukać wymówek, ale to nie zadziała.

no dobra, ale co z tego jak Nowicką kupiły baby w Polsce?

To ja też mogę powiedzieć, że jestem za całkowitą legalizacją wszystkiego co chce lewica, ale jak zapłacą mi odpowiednie osoby to zmieniam
  • Odpowiedz
@BIALYBUREK: Jaki RIGCZ? Mamy się poddać sowietom bo Maja Staśko tak chce? W Szwecji został niedawno przywrócony pobór i nikt tam nie płacze z tego powodu. Tyle, że Szwecja to poważny kraj z poważną klasą polityczną, która rozumie, że są sprawy wykraczające ponad partyjne #!$%@?, np. taką jest bezpieczeństwo państwa.

No ale tam nie ma pożytecznych idiotów Moskwy w rodzaju pani Mai.
  • Odpowiedz
@BIALYBUREK i tak tego nikt nie prz czyta ale... Ona nie jest empatyczna, po prostu widzi że się czasy znienily i jak mezczyNi będą mieli obowiązkowa służbę, to za przykładem Izraela i Ukrainy u nas też powołają kobiwty
  • Odpowiedz