Wpis z mikrobloga

Na chwilę obecną w #famemma

1) Fejm ze swojego live powycinał fragmenty 2:09:34 w których Ferrari oskarża Polaka, ale pozostawił pełne wypowiedzi Polaka w odpowiedzi.
2) Wardęga zapowiada na szybko cage z Polakiem w którym to Polak ma się odnieść do zarzutów. Do kejdzą nie został zaproszony Ferrari.
3) Gdy posypała się masa tweetów Wardęga mówi że trzeba poczekać na dowody i prosi ludzi aby mu je przesyłali żeby nie było powtórki z rozrywki z Leksia. Jednocześnie wrzucając wyrwane z kontekstu zdjęcie z sądu w którym Rafallala podpisała papier że to co mówiła to ogólnie nie prawda. W tamtym okresie czasu Zabielski dostaje zawiasy.
4) Fejm banuje użytkowników na swoim TT którzy napisali coś z hasztagiem #aferabudowlana
5) Nitro wczoraj na live mówił że widział ten filmik, ale nie wiedział że był tam Polak. Iże ogólnie jest wysoko i nie rozumie czemu ludzie nagrywają takie rzeczy.
6) Dziś na live stwierdził że on widział inny filmik z budowy i nie o to chodziło, i że to duży zbieg okoliczności się wydarzył.
7) Fragment z live z ptk. 5 został wycięty na jego kanale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A to dopiero 24h po wybuchu afery. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://twitter.com/_CreativePL_/status/1496248834585993216
Zapraszam do serduszkowania aby weszło w "gorące" na TT i powisiało sobie jak by ktoś szukał po tagach.
CreativePL - Na chwilę obecną w #famemma 

1) Fejm ze swojego live powycinał fragme...
  • 20
dodaj jeszcze info ze malczynski potwierdzil ze ogladal ten filmik razem z nitro i na nim robili laske to tez wazny fakt


@Czarujacy_Czaro: Wiadomo, była tam tez blondyna z fejmhausu która to wszystko nagrywała. Daruj sobie chłopie. Siedziałem z 2h nad tym wpisem aby to miało ręce i nogi i pozbierałem do kupy co obecnie wiadomo z przekazów medialnych w/w osób.

@hubix313: Widać mowę ciała na fragmencie wyżej wrzuconym. Łapanie
nic dziwnego że ferrarka nie jest zaproszony skoro to Cage, a nie f2f


@Pavelow: Myślę że formuła nie jest tak sztywna i to nie protokół dyplomatyczny żeby nie zaprosić jego. To nie polityka tylko frikfajty
@CreativePL coo xD szukasz w ten sposób dziury w całym czy jak? Ten format jak się nie mylę zawsze miał jednego gościa nie licząc cage special i f2f. Ja rozumiem zainteresowanie tą sprawą i szukanie odpowiedzi czy poszlak, ale taki argument, że polak ma Cage solo to słabe xD ciekawie to będzie na f2f, a ten cage to będzie słaby jak czytanie oświadczenia przygotowanego przez prawnika.
@Pavelow: Dziru w całym xD Pół internetu teraz zaciera ślady, kasuje i zgłasza szoty. Poważne oskarżenia warte konfrontacji. A ty się #!$%@?łeś że cage to cage więc nie może być inaczej. Jeszcze raz powtarzam to nie protokół dyplomatyczny to frikfajty.
@Pavelow: Serio sądzisz że legitnie w tym wszystki wygląda teraz zapraszanie samego Polaka aby odczytał coś z kartki niż konfrontacja? Przecież to co wyżej napisałem składa się na jedną całość czyli damage control. Nitro powie że to zbieg okoliczności no ale...
@CreativePL uważam, że szanse na to, że polak jest w tę aferę zamieszany to prawie 100% tylko boli mnie argument solo w cage bo czuje się jakbym oglądał Konopa który się podjarał i używa byle czego. Wiadomo, że będzie też ferrarka na f2f i zrobią go później. Mam nadzieję, że Ferrari się odpali w 100% i nie oszczędzi polaka w dowodach chociaż wątpię bo wydaje mi się że jest za głupi na
@Pavelow: Im dalej w las tym rozejdzie się po kościach. Dlatego uważam że zapraszanie samego Polaka żeby się wytłumaczył jest damage controlem i lepszą formą jak chcą wyjaśnić to była by konfrontacja.

Być może się źle rozumiemy, ale chodziło mi po prostu o to że jest obecnie robiony olbrzymi damage control.
@CreativePL możliwe, ale prawda jest taka, że gdyby nie ta afera też byłby teraz sam na cage. Po prostu to normalne xD Natomiast obawiam się że będzie argument w stylu "laska była pijana więc się zgodziła czyli jest ok" z resztą chyba to samo mówił w telefonie do rafalali.