Wpis z mikrobloga

Rozważam założenie konta na primevideo.com żeby mieć dostęp do serialu Expanse i starych sezonów X-Files. Może coś tam jeszcze się ciekawego znajdzie, zobaczymy :)
Tylko mam ważne pytanie, czy da się opłacać amazona prime video tak samo wygodnie anonimowo jak netflixa bez podczepiania karty płatniczej, przez kupony doładowujące czy tam "karty prezentowe" które można kupić za gotówkę w każdym sklepie Żabka czy Pepco? Taki wygodny system opłat kuponami ma też cda.pl w swoim cda premium. Nie lubię nigdzie podczepiać swoich kart płatniczych, nie będzie mi nikt nic pobierać automatycznie, niech spadają na drzewo! xD
Widzę, że na allegro są do kupienia kupony, vouchery amazona, tylko czy da się nimi doładować i z góry opłacić konto na primevideo?

#netflix #amazonprimevideo #zabka
  • 9
  • Odpowiedz
@Sony_Toprano: No ten revolut jak widzę to bardzo fajna usługa, na pewno przydatna, dzięki :)
Tylko w tym przypadku to takie strzelanie z armaty w muchę. Przecież łatwiej jest kupić za gotówkę voucher i serwis opłacony, problem z głowy. Za dłuższy czas ponownie nowy kupon i znowu. Nadal nie wiem czy Amazon to umożliwia tak jak netflix i cda?
  • Odpowiedz