Wpis z mikrobloga

@wykop @maciejkiner: poprawilibyście usability aplikacji androidowej, bo przeglądanie tagów jest udręką.

O co chodzi?
1) klikam sobie w zasubskrybowanego taga

2) scroluje przeglądając content

3) znajduje ciekawy wpis na mikroblogu, więc wchodzę w jego detale

4) klikam wstecz aby powrócić do listy wpisów z tagu i scrolować dalej

5) zostaję przerzucony na samą górę wpisu, więc nie mogę kontynuować od miejsca, w którym wszedłem w detale wpisu

6) ????????????

7)

NO PROFIT
Przeglądarki mają taką funkcjonalność, więc podejrzewam, że Android SDK również, zerkniecie na to, proszę?


#todo #usability
Pobierz p.....k - @wykop @maciejkiner: poprawilibyście usability aplikacji androidowej, bo pr...
źródło: comment_LDuZr52KxhdYaU4FIJwe36cShyzcUhX8.jpg
  • 8
@maciejkiner: No nie do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyłączyłem wszystkie usługi, poza systemowymi - zostało około 400 MB wolnego ramu i zachowanie apki jest dalej takie same ( ͡° ʖ̯ ͡°) Aplikacja wymaga 1GB wolnego RAMU do działania, czy jak to w końcu jest? Jeśli ten link Ci nie pomoże, to ja nie wiem
@piczok: aplikacja na androdzie nie ma dostepu do calego ramu. To raz. Dwa, ze na moim sgs3 przy cofaniu wraca w odpowiednie miejsce, wiec jednak jest to zalezne od dostepnych zasobow (oraz tego co zawieraly konkretne widoki, ile zasobow to zzarlo i ile zasobow wczesniej zostalo zuzytych).
@maciejkiner: Tak, dlatego napisałem

400 MB wolnego ramu


a nie całego, przecież to normalne, że system będzie zajmował część dostępnego ramu, więc jestem innego zdania. Przy dokładnie 367 MB wolnych zasobów, apka mimo chęci nie wraca do danej pozycji. Dobra, dałem Ci link, masz wszystko co potrzeba - co z tym zrobisz nie wiem. Powrócę do tematu po następnej aktualizacji wykopapp.