Wpis z mikrobloga

Najgorsze/najlepsze u Korwina jest to, że ma Aspergera czy inną (ułomność) patologie psychiczną i mówi to co myśli większość społeczeństwa, ale nie wypada tego powiedzieć na głos.
Coś jak z 4 łatką w sklepie która jak zobaczy czarnoskórego, pokaże palcem i powie „mamo, murzyn” i większośc ludzi dorosłych tez by tak zrobiła, ale nie wypada.

Korwin te swoje wszystkie nazwijmy to ładnie „ciekawostki” bierze z dowodów opartych na nauce ale nie uwzględnia w tym wszystkim czynnika ludzkiego, a jedynie statystyki.

Zapewne jego odpowiedzią na mój wpis by było „ludzi trzeba uświadamiać, bo są głupi, bo naukowo dowiedziono, że 5 lat temu młodzież była mądrzejsza o kilka punktów procentowych, tak mówi najnowszy raport Uniwersytetu Dziura w Dupie Kangura w Sydney. Więc ja ich dokształcę, mówiąc, że dziewczynka z zespołem dauna ma IQ na poziomie pingwina.”

On po prostu nie rozumie, że pewnych rzeczy sie nie mówi? Czemu, jakich i gdzie to jest zapisane? Nie wiem, pewnie nigdzie, no chyba ze na Wykopie, ale jestem na tyle inteligentny, że jeśli drzewo a nie ma nim znaku zakaz wspinania to nie musze po nim skakać jak małpa.

Dziwny typ, niedługo i tak umrze, kolorowa postać, ale zasługuje, aby czasem po prostu zostać oplutym.

#stanowski #hejtpark #korwin #kanalsportowy #polityka
  • 8
@hawat Asperger to ułomność. Nie są zdolni do samotnego funkcjonowania coś jak ludzie z zespołem Downa. Wyjątkami są sawanci ale też nie do końca. Mogą być specjalistami w wąskiej dziedzinie a może ich przerastać odczytanie rozkładu jazdy autobusów. Faktycznie kolejny stopień ewolucji jak #!$%@?