Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, głupie pytanie mam, żeby kupić obligację muszę posiadać zwykle konto bankowe w PKO?
Za pomocną tego konta dopiero mogę założyć profil na zakup.obligacjeskarbowe?
#obligacje
  • 7
  • Odpowiedz
Nie potrzeba, możesz założyć online poprzez dowód osobisty z QR lub u nich osobiście. Przy osobistej wizycie, zakładają użytkownika w serwsie obligacji, ustale się dane itp, ogólnie 20min (bez czekania w kolejce) i po temacie. Jak masz blisko to lepiej pójść osobiście do jakiegoś punktu - no i obowiązkowo umówić wizytę by nie czekać w kolejce.
  • Odpowiedz
@EkspertPKO: Nieprawda, zakładałem specjalnie konto użytkownika w iPKO by właśnie móc otworzyć konto użytkownika w serwisie do obligacji skarbowych. Po założeniu konta w iPKO i kliknięciu w zakładkę "Obligacje Skarbowe" dostawałem komunikat że muszę posiadać konto bankowe by ta zakładka była dostępna.
  • Odpowiedz
@jabba92 za pośrednictwem serwisu internetowego: zakup.obligacjeskarbowe.pl można zakupić obligacje pod warunkiem posiadania: statusu rezydenta, numeru PESEL i rachunku bankowego, który jest prowadzony przez bank z siedzibą w Polsce. Nie jest konieczne posiadanie rachunku w naszym banku.
  • Odpowiedz