Wpis z mikrobloga

Taki jeden powszechnie lubiany i szanowany S.N. mówi, ze jak wjeżdża do Białegostoku czuje się wtedy jak w Hollywood a Ty wykopku paskudny byłeś w fabryce snów?
#kononowicz
Pobierz B.....r - Taki jeden powszechnie lubiany i szanowany S.N. mówi, ze jak wjeżdża do Bia...
źródło: comment_164545910962HgdQkoJkRgpE6dSv4naY.jpg

BYŁEŚ W BIALLYWOOD?

  • Byłem 25.2% (30)
  • Nie byłem 10.9% (13)
  • Nie byłem, ale na pewno będę 10.9% (13)
  • Nie byłem i się nie wybieram się 42.9% (51)
  • Mieszkam/mieszkałem tam 10.1% (12)

Oddanych głosów: 119

  • 17
@Bajkonur: Jak pierwszy raz byłem w białym (10 lat temu) to czułem się jakbym wrócił do lat '90. Sklepy z dowolnie każdym badziewiem. Meble w sklepach pamiętające lata 70-80. Na wystawie sklepu kartonowa Pamela Anderson real size, mocno wyblakła.

W środku miasta stoją domki drewniane, które na oko mogą pamiętać zabory i normalnie są zamieszkałe,a na podwórku suszy się pranie obok stoi Audi A4. Serio jak się zwiedzi Białystok to Szkolna
@misiek_to_malpa: Człowieku. Nabijasz się, że zmyślam, to podałem ci przykład. A ty #!$%@?, że wyrabiam opinię na podstawie tylko jednego sklepu. Co chwila w białym są takie zapadłe dziury rodem z lat 80-90. Widać jak zakompleksieni jesteście w tej postbiałoruskiej wsi. Zdajecie sobie sprawę ze swojego uwstecznienia. Tylko zamiast cokolwiek z tym zrobić wolicie siedzieć i #!$%@?ć, że to inni są źli, a nie wy. Bardzo to kogoś przypomina, no nie?
@BombaskaEskadraLotnicza: Człowieku, a ja Ci odpisuje że #!$%@? głupoty. Uwstecznienia - to Ciebie musieli przywieźć do "postbialoruskiej wsi" żebyś pączka zjadł, wcześniej pewnie nie wiedziałeś co to jest? xD jak widać to było wielkie przeżycie, bo pamiętasz to do dziś. Powtarzam, w dupie byłeś, gówno widziałeś. Stworzyłeś se projekcje miasta na podstawie filmów z knurem i myślisz że to fakt. Jedno wielkie xD i wracaj kopać węgiel do bieda szybu.