Wpis z mikrobloga

@balatka: na tvn24 wlasnie przekazuja informacje, ale nie potwierdzają, ze to one. Mozna sie domyslac, ze tak jest - szczegolnie, ze w miejscu gdzie zakopano zwloki znaleziono tez truchlo psa.
  • Odpowiedz
Oficjalnie to będzie potwierdzone jak członek rodziny potwierdzi, że to ich zwłoki. Jest tez opcja potwierdzenia po przez badania laboratoryjne. Ale myślę że mało prawdopodobne jest, że to nie one.
  • Odpowiedz
@Fruggitto: Też sądzę, że małe prawdopodobieństwo żeby akurat znaleziono 2 ciała i psa kogoś innego. Nie mniej bez oficjalnego potwierdzenia to są nadal domysły i pisanie obecnie, że to 100% one jest rozsiewaniem plotek.
  • Odpowiedz
@Wompierz: przesłuchaj te konferencje. Prokurator jasno mówi, ze to „znalezisko” jest w linii prostej od zebranego materiału dowodowego dotychczas i będzie postawione przeciwko typowi. A typ ma zarzuty o morderstwo tych kobiet. Co chcesz więcej?

To nie jest żadne rozsiewanie plotek tylko twoja małostkowość i #!$%@? się na sile. To są te kobiety tylko teraz zbierają dane jak to wszystko po kolei mogło wygladac
  • Odpowiedz
@Chehu: Nie, chciałem oficjalnego komunikatu policji, a nie domysłów na podstawie wypowiedzi prokuratora, bo nigdzie nie powiedział on wprost, że to one. Ja się nie "#!$%@? na siłę", po prostu nie wydaje wyroków bez solidnych dowodów.
  • Odpowiedz