Wpis z mikrobloga

#!$%@?ąc od tego co oni dzisiaj #!$%@?, to śmieszne nazywać kogoś 60tką, bo jako 16-latek zeznał na gości, którzy bawili się w gangsterkę i napadli z nożem czy czymś innym na jakąś dziewczynę. Bo co miał zrobił taki Ferrari? Pobić dorosłych facetów? XD 60tka jest zarezerwowana tylko dla środowiska, gdzie jesteś w grupie ludzi, którzy robią różne; często nielegalne interesy. I gdzie wtedy wpadasz i sprzedajesz swoich kumpli, żeby uratować swoją dupę. Pójście na policję bo ktoś ukradł nam rower albo pobił bez powodu nie ma nic wspólnego z byciem 60tką.
To jest trochę #!$%@?, jak niektórzy chcą być na siłę prawilni. Szczególnie ludzie, którzy pochodzą ze zdaje się dobrych domów. Chyba każdy ma kogoś takiego w znajomych. Tacy bardziej ogarnięci z tego zdaje się szemranego towarzystwa jak Różal, który swoje widział, to patrzą tylko na nich z boku i się pod nosem śmieją.
Dzisiaj dymomierz wywaliło ponad skalę, a te rzucanie jak z rękawa zarzutami, że ktoś kogoś zgwałcił przy +300tyś oglądających to już była przesada i patologia.

BTW. Nie wiem jakim trzeba być dzbanem rodzicem/opiekunem, żeby zabrać +/- 10-12 latka na taką konferencję i to do pierwszego rzędu. To co przesłuchał ten dzieciak przez ten czas to współczuje.
#famemma #patostreamy #primemma #highleague
  • 7