Wpis z mikrobloga

@Waffenfarbe: najpierw powiedz dlaczego sklamales z ta lapa i prawem jazdy, widac, ze jestes cholernie zakompleksiony, skoro w necie musisz robic z siebie kogos kim nie jestes, btw nigdzie nie nazwalem sie ruchaczem, kolejny farmazon z twojej strony
@kasperski113: raczej każdy z nas ma jakieś zalążki życia prywatnego i nie siedzi tutaj i sie nie wyzywa z tobą tylko robią coś pożytecznego. A ty no cóż masz racje nikt nie wygra z n0rmikiem który tylko siedzi na wykopie i obraża innych 24/h coż nw co jest gorszego od przegrywa ale chyba pod przegrywem znjduje sie KASPERSKI 1 2 3
bo nawet przegrywy nie siedzą tutaj tyle ile ty (
@kasperski113: Czyli przyznajesz, że jesteś incelem? Sam mówiłeś, że nie masz dziewczyny. I skąd wiesz, że skłamałem? Zrób wyliczenia jaką mam łapę to pogadamy. I śmieszy mnie to, że wyzywasz ludzi od posiadaczy dodatkowych chromosomów.
@Waffenfarbe: przeciez pisalem wyraznie, ze bylem w 3 zwiazkach, jesli teraz nie jestem to znaczy, ze jestem incelem? Nie kompromituj sie xD jutro wrzuce twoja lape na mirkokoksy, chlopaki ocenia, dobrze wiesz, ze klamiesz zakompleksiony chlopcze xD
@kasperski113: Ale nie jesteś. Część osób tutaj też była w związkach ze mną włącznie a są incelami. Ty też jesteś incelem. Dopadła cię hipergamia. Zakładając, że kiedykolwiek byłeś w związku w co szczerze wątpię. Pogódź się z tym i przestań wyzywać chłopaków z tagu. I policz ile mam w łapie, a nie oskarżasz mnie bezpodstawnie. Po prostu nie każdy jest manletem kłamiącym o wzroście jak ty. Wrzuć zdjęcia z impreski to
@Waffenfarbe: "Wrzuć zdjęcia z impreski to wrzucę zdjęcia łapy z centymetrem ,ale ty tego nie zrobisz" spoko, to z racji tego, ze wielokrotnie farmazoniles umawiamy sie tak, ze ty pierwszy wrzucasz fotke lapy z centrymetrem, a ja w piatek/sobotę wrzucam fotke z imprezki, co ty na to?
@Waffenfarbe: teraz miales wyjatkowa okazje, zeby mnie osmieszyc, wystarczyloby ze wstawil bys fotke z miarka i tymi mitycznymi 40cm, a teraz zaczynasz sie wykrecac, ty smutny zakompleksiony chlopczyku, zreszta jutro to wstawie na mikrokoksy, chlopaki ocenia xDD
@Waffenfarbe: widzisz ty smutny incelku, gdybys nie klamal z tym wynikiem, to mialbys zajebista okazje, zeby mnie osmieszyc, a tak zostales przylapany na kolejnym farmazonie, ale bede na tyle dobry i dam ci jeszcze szanse :) ty wstawiasz fotke z miarka i podpisem gdzie jest 40cm a ja wrzucam swoja fotke z domowki w piatek lub sobotę
@Waffenfarbe: oczywiscie, ze nie bede wrzucal tu swojej mordy, nie zmieniaj tematu, dostales mega szanse, zeby mnie zagiac, wystarczy tylko miarka z nickiem, i do konca moglbys mnie tu dojezdzac za farmazona, dlaczego nie chcesz tego zrobic? xD
@Waffenfarbe: szkodzi to, ze z prawkiem tez sklamales, tak jak mowie propozycja jest dalej aktualna, masz zajebista okazje zeby mnie zagiac, i wyjasniac pod kazdym wpisem gdzie bede obrazal nieudacznikow takich jak ty, jestes w hierarchii jeszcze nizej od nich, bo farmazonisz, wiekszosc z nich przynajmniej mowi prawde