Wpis z mikrobloga

pewnego dnia obudzimy się z takim oto zdjęciem witającym wszystkie najważniejsze portale informacyjne. Chociaż po to warto starać się dożyć do następnego dnia.


@krzywy_odcinek: ja to widzę tak, że on schorowany odejdzie w cień, w polsce już minie z 5 kadencji bez niego, w sejmie będą inne oszołomy u władzy + nowe problemy i #!$%@? prawa, więc jak jarek spadnie z rowerka to mało kto będzie o nim pamiętał, będą komunikaty
@krzywy_odcinek: nie wiem jaki to powód do życia. Jak pisiory będą miały 40 procent czy coś w tym stylu to i tak u władzy będzie coraz mocniej opętany Ziobro, albo taki Mateuszek klamczuszek chowający miliardy po kątach i napychajacy kieszeń całej pisowskiej klice.
@krzywy_odcinek: No fajny macie sens życia w tej Polszy.

Prawdziwą bekę mam jednak z tych co myślą, że jak kaczor odejdzie to zniknie choroba tocząca Polskę. A ten typ jest tylko i wyłącznie efektem działań i mentalności narodu polskiego. Po nim pojawi się inny kaczor u władzy i do skutku.

Aż polacy (specjalnie z małej) zrozumieją w końcu, że polskie piekiełko zaczyna się i kończy w ich głowach, w ich mentalności.