Wpis z mikrobloga

Teraz jakieś mlekozyniaki stypiarze w main evencie.


@Pesadelo: czy wy w tych pustych łbach zrozumiecie że dymy nie podbijają jakoś znacznie sprzedaży ppv/biletów?
higl gdzie była stypa wypełnił tauron arene a zadyma show prime nawet jakiejś zwykłej areny nie dali radę
  • Odpowiedz
@Kaczor2222: Dwie najlepiej sprzedane gale, to gale z Kasjo-Parke i Kasjo-Wrzosek/Bombel. To nie jest przypadek gościu. To samo Cage. Kasjo-Parke 1,2 mln wyświetleń i Kasjo-Wrzosek/Bombel 908k. Cały czas ich boli że Kasjo odszedł, bo gruby nie ma tygodnia żeby sie do czegoś nie przyczepił, a to do Kasjo, do federacji żeby zaliczki brali itd. Komentuje bo czuje zagrożenie.
  • Odpowiedz
@Kaczor2222: Ale mi nie chodzi o Prime zielonkowy trollu tylko o postać samego KASJO. I jakie generuje liczby. Teraz za późno wskoczył i nawet dymów nie zdążył rozkręcić, w dodatku z przeciwnikiem z którym nie ma spiny. Ale jak zrobi u siebie walke ze Szpilką czy nawet rewanż z Parke i przez 3 miechy będzie dymy kręcił i konfy/cage to wtedy sie okaże.
  • Odpowiedz
Cały czas ich boli że Kasjo odszedł, bo gruby nie ma tygodnia żeby sie do czegoś nie przyczepił,


@Pesadelo: chyba bardziej dlatego że za to jóźwiak jest odpowiedzialny i on też im robił na złość to teraz się odpłaca
ale mogę się mylić
  • Odpowiedz
@Kaczor2222: Potrafisz czytać ze zrozumieniem o czym pisze? Do Kasjo musi być dobrany odpowiedni przeciwnik. A nie Muran na 10 dni przed galą. Walke trzeba odpowiednio promować przez 2-3 miechy z przeciwnikiem z którym jest spina. Z Muranem spiny nie ma.
  • Odpowiedz
żeby zaliczki brali itd.


@Pesadelo: dobra rada racjonalna bo patrząc na to jak im szła sprzedaż biletów i ile ta karta walk kosztowała to bym się bał że mi nie wypłacą i będą drugim alkomaster
  • Odpowiedz