Wpis z mikrobloga

Zjechałem do domu, widzę telewizor pierwszy raz od chyba pół roku. Wiadomo, główna rozrywka rodziców, więc włączony. Polsat. Na pierwszy rzut oka wszystko po staremu, reklamy środków na grzybicę pochwy i witaminki C, ale potem wlatuje zekranizowany baner z żarówką: CZY WIESZ ŻE ZA 60% RACHUNKÓW ODPOWIADA UNIA EUROPEJSKA?!?!? POLITYKA UE RÓWNA SIĘ DROŻYZNA! Po czym wesoło rozpoczęto transmisję mszy świętej xD

Jeszcze lektor czytał te napisy z baneru tak wolno, jakby chciał mieć pewność że do każdego największego głąba dojdzie bez obaw o niską wydolność jego umysłu. Przyznam, że trochę mi się wierzyć nie chciało w doniesienia o propagandzie na Polsacie, bo jednak zapamietalem te stacje w miare pozytywnie. No, a przynajmniej nie aż tak źle. Byłem ślepy, a teraz widzę.

#bekazpisu #bekazprawakow #polska #polsat #energetyka
  • 14
  • Odpowiedz
@gruszking: Jak już ktoś musi oglądać telewizję to tylko tvn24 się do czegoś nadaje, ale jak to się ogląda regularnie to bez sensu, bo ciągle gadają o tym samym. Tak ze 2x w tygodniu po góra 30 minut spoko wystarczy. Natomiast w dobie Netflixa, HBO czy nawet Amazon Prime to zwykła telewizja to jakaś śmieszna oferta. Masa reklam i jakiś programów dla ludzi, którym zanikł mózg.
  • Odpowiedz