Wpis z mikrobloga

@Hana1: jakie dzieciaki? W czy masz problem dokładnie ?
HONOR HAHAHAHAH. Dla mnie bez znaczenia czy pokazuje pupę czy nie. To jest TWOJE ZDANIE - gdzie nie zapominaj że nie mówisz o żadnych faktach tylko powtarzasz frazesy. Nikt nie musi myśleć tak jak ty.
Chce pokazywać, pokazuje to że jest ładna, bo ma co pokazywać jeśli ludziom się podoba i jej wpłacają.
Utrzymanie innych? Zazdrość to straszna rzecz. Tobie jak by
@pelt: tak, ale skoro jest w jakimś miejscu, jeździ sobie po świecie i jej się nudzi (na bank jest często nudno i nie wie co ze sobą zrobić) to można skorzystać i przy okazji dać do vbloga.

Fajne ciało i tyłek, ciało to nie tabu obecnie, nie mieszkamy w muzułmańskim państwie.

Baba się cieszy z fajngo ciała tak jak my z wyrzeźbionych mięśni, niech się cieszy bo lata lecą i po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miskagnoju: Napisałem, z mojej perspektywy to po prostu wyrzucenie pieniędzy w błoto i strata czasu. Ale z jej perspektywy to jak pójście na masaż czy do kosmetyczki - dla niektórych kobiet to relax i rozrywka.

W tym vlogu "o depilacji tyłka" nic kontrowersyjnego nie pokazała, chyba już zdjęcie z mojego komentarza powyżej jest bardziej "radykalne" z perspektywy "muzułmańskiego państwa".
@pelt: bo to jest wyrzucenie pieniędzy w błoto, chociaż z jej perspektywy jest to rozrywka, zgadzamy się.

Domyślam się że w odcinku nic takiego nie ma, kogoś zabolała pupa i przywalił się do małego fragmentu wideo.