Wpis z mikrobloga

to sie #!$%@?łam. Nosz #!$%@? mać. Kupiłam telefon w mixplusie - jako stały klient dostałam tel. za 1zł przy 36 doładowaniach za 30 - otwieram broszurkę i patrze a tam ten sam telefon w 24 doładowania za 30 też za 1zł i to #!$%@? dla nowych klientów. co ta ma być?

mogę się wykłócać o zmniejszenie doładowań szczególnie, ze pytałam kolesia ile będzie tel. kosztował przy 24 doładowaniach - to mówił, ze wychodzi już o wile drożej 200-300zł( a ze tyle nie mam to stwierdziłam, ze wezmę na dłużej ;_:)

#plus #gorzkiezale #debiljez <- i to w #!$%@?
  • 21
@zdechly_jez: już tłumacze - nowy mix działa na nowych zasadach z pakietami minut. Doładowanie 30zl, 20schodzi na pakiet 70minut i zostaje 10zl. Przy podpisywaniu aneksu można zostawić starsza wersje, ale wtedy telefony są faktycznie droższe przy wyborze tej samej długości zobowiązania. Co nie zmienia faktu, ze mogłas przejść na nowego mixa i wziąć telelefon za 1zl :)
@zdechly_jez: moja miła, ja wiem. W tej chwili rodzaje mixa w Plusie, licząc łącznie z wersja z aneksu, są trzy.

1. Zwykły aneks, zmiana taryfy i możliwość włączania nowych, obecnych pakietów.

2. Mix z pakietami minut. Możliwy przy aktywacji i aneksie, tylko 24 zasilania.

3. Mix elastyczny ze zmianami kwoty doładowań w trakcie - obecnie tylko przy nowej umowie.
@zdechly_jez: Jako że mam jeszcze 4 doładowania do końca to ciągle do mnie dzwonią, ostatnio odebrałem bo cwaniaki z innego numeru zadzwonili więc nie wiedziałem kto. Super oferta wypasisty telefon(Lg5), za darmo prawie, jako że byłem na kompie to się zalogowałem na konto plusa i okazało się że na stronie mogę sobie przedłużyć ofertę na 200zł taniej na każdym telefonie co mi oferował. Powiedziałem mu o tym to się zmieszał że