Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy od zbyt dużej ilości kofeiny może lecieć krew z nosa? W czwartek rano obudziłem się o 4 rano z krwotokiem, wczoraj wieczorem w robić do późna byłem i energetyka wypiłem i po jakiejś godzinie myślałem że katar mam, a to delikatnie krew leciała. Dzisiaj zrobiłem martwy, 2 serie wyciskania na ławce i uj krew leci i koniec treningu. Dziennie piję 3-4 kawy takie z ekspresu przelewowego. Rano też walnąłem kawę i przetreningowke. Od teraz chyba detoks trzeba zrobić.
  • 8
@Hfishman1: to zależy co rozumiesz poprzez za duże ilości

generalnie jeżeli tak reagujesz na kofeine to detoks nic nie zmieni tylko po prostu musisz to odstawić

sam energetyk nawet taki 500ml sam w sobie jakoś specjalnie dużo kofeiny nie ma więc to raczej nie jest zbyt normalne żeby od tego krwawić
od zbyt dużej ilości kofeiny może lecieć krew z nosa?


@Hfishman1: nie leci, albo masz problemy z nadciśnieniem, albo wątroba za duże cięgi dostaje. Ewentualnie możesz mieć za słabe naczynia krwionośne i przy większym wysiłku pękają. Mnie krew zaczęła walić z nosa, w momencie jak miałem #!$%@? poza skalę próby wątrobowe, obecnie - krew w normie, piję z 5 kaw dziennie i jest ok.
@maciej__: ja lubię, 2 kawki do 8 rano, później dwie do 14 i jedna ok. 18 i tak się żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przez całe życie kofeina nie działała na mnie pobudzająco, piję dla smaku. Oprócz tego woda ok. 3l i ostropest przed snem.