Wpis z mikrobloga

mirki z #budujzwykopem będę niedługo ocieplał dom, zastanawiam się czy na na zachodnią ścianę, która będzie przykryta nie położyć Swisspor LAMBDA WHITE fasada, według opisu producenta chroni przed przegrzewaniem
  • 8
  • Odpowiedz
@ulsterboy: Też mam zamiar tym ocieplać, brat ocieplał i przez 2-3 tygodnie jak działał nie było żadnych problemów z odkształcaniem. Działał z tego co pamiętam w okolicach czerwca. Niczym nie osłaniał ścian.
  • Odpowiedz
@ulsterboy: Przy graficie niestety problem to to, że jak się nagrzeje to może się wyginać i odpadać. Fakt jest droższy jakieś 10%, ale oszczędzasz czas na zacienianie i kasę na siatkę zacieniającą. Coś za coś.
  • Odpowiedz
@ulsterboy: Jak kładziesz styropian grafitowy to dla bezpieczeństwa się zacienia. Jeżeli warunki pogodowe pozwalają to nie trzeba, ale to w zasadzie nie może być zbyt dużo słońca. Ogólnie zgodnie ze sztuką trzeba zacienić, ale wiele osób tego nie robi, jeżeli nie oszczędzali na kleju i dobrze przygotowali powierzchnie to styropian pewnie nie odpadnie, ale to jest zawsze ryzyko
  • Odpowiedz
@ulsterboy: w okolicy mam 3 domki które przestały ponad cały sezon letni obłożone grafitowym styropianem i nic się nie powyginalo, także tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bb89: u mnie to będzie szybka akcja bo muszę ocieplić ścianę pod rąbek i ocieplić attykę na garażu. Maks 1-2 miesiące będzie odkryty. Bardziej zastanawiam się nad wyborem styro
  • Odpowiedz