Wpis z mikrobloga

Tak sobie myśle ciekawy pomysł na magika.Jak będzie wojna od razu się wystawie i dostanę kulkę w głowę, żebym nie musiał cierpieć.Chyba ich #!$%@?ło, żebym walczył za rząd a ci sobie będą popijać whisky na jakiejś wyspie.

Najbardziej będzie mi rodziny szkoda, ale jakbym jej nie miał to serio sam bym się wystawił, żeby dostać kulkę w głowę od ruskiego snajpera.

#rosja #ukraina #wojna #przegryw
  • 17
  • Odpowiedz
@Onaaa20: ja też mam nadzieje, że mnie odjebią wojacy w marszu wojennym
jest okazja dostać kulke za stawianie sie to czemu nie

hah, nietypowe uczucie gdy normiki srają w gacie ze strachu, że przyjdą ruskie i zniszczą im wszystko co sobie #!$%@? zbudowały na krzywdzie chłopa, a on teraz wie, że to już wreszcie ten koniec i na końcu tej drogi czeka już tylko spokój
  • Odpowiedz
@Miler111111: widze że nie ma co z tobą dyskutować skoro to są rzeczy które przyszły ci do głowy jako pierwsze. Widze że jesteś chyba stałym bywalcem #przegryw skoro taki wysryw dajesz z miejsca.... Wypraną głowe masz, powodzenia w życiu tak szczerze ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Frygus96: Emma Goldam też była INCELKĄ? Ehh, głupia baba, za dużo na tagu siedziała

"Rzeczywiście, zarozumiałość, arogancja i egotyzm są podstawami patriotyzmu. Pozwólcie mi to zilustrować. Patriotyzm zakłada że nasz świat jest podzielony na małe kawałki, każdy otoczony żelaznymi wrotami. Ci, którzy mieli szczęście urodzić się na jakimś szczególnym kawałku, uważają się za lepszych, bardziej szlachetnych, wspanialszych, inteligentniejszych niż istoty zamieszkujące inne kawałki. Jest więc obowiązkiem każdego, żyjącego na tym
  • Odpowiedz
Ci, którzy mieli szczęście urodzić się na jakimś szczególnym kawałku, uważają się za lepszych, bardziej szlachetnych, wspanialszych, inteligentniejszych niż istoty zamieszkujące inne kawałki.


@Miler111111:
Dalej nawet nie czytam. To nawet nie jest patriotyzm, osoba którą cytujesz ma mylne pojęcie patriotyzmu, i ty i twój światopogląd opiera sie na takim czymś () Normalnie ci współczuje człowieku. I odstaw te tagi piorące ci łeb.
  • Odpowiedz
Patriotyzm zakłada że nasz świat jest podzielony na małe kawałki, każdy otoczony żelaznymi wrotami.


@Miler111111: patriotyzm zaklada ze jako grupa ludzi mamy wspolny jezyk, kulture, wyznajemy podobne wartosci, historie, kulture i wiele innych wspolnych cech. W ten sposob przetrwalismy jako narod bedac pod zaborami, w ten sposob funkcjonuja polonie na calym swiecie. To nie sa tylko kreski na mapie i wojsko
  • Odpowiedz
@Strigiformesman: Wspólny język i kulturę mamy tylko i wyłącznie ze względu na to, jak w dawniejszych czasach gigantycznym problemem były podróże, mieszanie się ludności, przenikanie się ich. W takiej Słowenii mamy setki lokalnych języków ze względu na dramatycznie trudne warunki terenowe w dużej części kraju, co blokowało mieszanie się ludności. Zresztą widać to dobrze współcześnie po tym, jak coraz bardziej wszystkie języki są wypierane przez angielski, a kultura coraz bardziej
  • Odpowiedz