Wpis z mikrobloga

@ZercaMirkoslaw: studiuje dziennie (w trybie dla pracujących), pracuje na cały etat, organizuje ślub na 150 osób (np dziś popołudniu mamy nauki przedmałżeńskie), do tego trenuje, sprzątam, gotuje...
No i costam spałam, od północy do 4:30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
normalnie matka teresa, i koniecznie musiałaś się pochwalić. Nie przejmuj się kierunkiem wasza nadzwyczajna kasta się mocno wspiera z głodu nie umrzesz.


@L24D: ale o #!$%@? ci chodzi w sumie xD dostała pytanie to odpowiedziala zgodnie z prawdą.
  • Odpowiedz
@problemat: bo co? Ja byłem na bardzo trudnym kierunku a kilka osób z grupy miało niemal same piątki. To zj3bane polskie myślenie, że na 5 potrafi nauczyciel i pan Bóg trzeba wykorzenić. No ale ty masz co najwyżej średnie więc rozmowa z tobą o studiach i tak nie ma sensu xd wszystko co tu piszesz ma na celu po prostu podbić twoją delikatną samoocenę i wmówić sobie, że wszyscy dookoła
  • Odpowiedz
@problemat: pokaż mi miejsce, w którym napisałam, że nie uczyłam się wcześniej TYLKO wczoraj i dziś rano... Mirek pisał, że temat "łatwy", no fakt - ten przedmiot nie jest skomplikowany. Jednak musisz się nauczyć tego materiału. Nie jest to wiedza powszechnie posiadana, nie ściemnisz nawet na 3.

Uczę się na ten egzamin od 5.02. Np. na Anatomię uczyłam się cały grudzień i pół stycznia. Przed każdym egzaminem wstaje w środku
  • Odpowiedz