Wpis z mikrobloga

Mireczki, gdyby któryś z Was myślał o wyborze agencji SEO do pozycjonowania swojej strony... To zdecydowanie nie polecam w mojej opinii firmy Grupa iCEA

FATALNA agencja, WYSYSAJĄCA pieniądze z klienta i jedynie SPRAWIAJĄCA WRAŻENIE że coś robi. Agencja kasuje ogromne pieniądze, a nie robi prawie nic. Przez 7 miesięcy wyniki praktycznie NIE DRGNĘŁY przy niskokonkurencyjnych frazach, z niszowej branży. Zdecydowanie ODRADZAM. Uważajcie na cwaną umowę. W umowie mają, że będą wszelkimi staraniami STARALI SIĘ promować stronę w przeglądarce google - z takim zapisem mogą prawie nie robić nic, a wystawiać fakturę, tłumacząc się, że przecież podjęli STARANIA.A że nie wychodzi im - to już trudno - pech podpisującego umowę. Historii takich jak moja jest mnóstwo, co widać po innych komentarzach od realnych osób. Straciłem w ogólnym rozrachunku grube xx tysięcy, bo zanim się zorientowałem, to minęły ponad 3 miesiące, a potem jeszcze musiałem czekać kolejne 3 miesiące aż zadziała wypowiedzenie. Jeśli ktoś chce w ogóle ryzykować, to nigdy nie zgadzajcie się na tak długi okres wypowiedzenia. Profesjonalna agencja SEO, godna zaufania i mająca dobre intencje - z pewnością nie będzie próbowała Was blokować tak długim wypowiedzeniem. ICEA z kolei chce wysysać tak długo jak to możliwe, nawet jak klient się zorientuje, że robią go na szaro. Mam nawet nagrane rozmowy telefoniczne, jak jeden z pracowników zapomniał się w dłuższej rozmowie i powiedział, że wpisują w raporty comiesięczne jakieś pierdoły, żeby cokolwiek było, żeby klient nie myślał, że nic nie robią, poza dodaniem w miesiącu jakiegoś linka. Rozumiecie to? XD Na Goworku widać nawet opinie ludzi, którzy tam chyba pracowali, którzy mówią, że firma zatrudnia więcej osób do sporządzania niekorzystnych umów, niż samych specjalistów do pozycjonowania. Byłem długo #!$%@? i smutny, że dałem się tak porobić, szczególnie jako doświadczony przedsiębiorca, ale teraz jak ochłonąłem, to zostało mi tylko się z tego śmiać i ostrzec innych przed tym jak można się wkopać.

Grupa Icea Poznań opinie

#komputery #pozycjonowanie #webdev #webdesign #opinie
  • 27
  • Odpowiedz