Wpis z mikrobloga

To już zachodzi za daleko

Na początku stycznia zadzwonił do mnie numer podszywający się pod redaktora naczelnego jednego z serwisów o cyberbezpieczeństwie. Głos robota w słuchawce oskarżał mnie o pedofilię i mówił, że policja już po mnie jedzie. Kilka dni później, do mojego domu zapukała policja, po czym usłyszałem, że miałem rzekomo grozić szpitalowi we Włodawie zamachem bombowym. Wywieziono mnie na komendę, zabrano sprzęt (który odzyskałem w zeszłym tygodniu), po czym wsadzono mnie na dołek. Myślałem, że na tym się skończy. Jak bardzo się myliłem.

W lutym moja mama otrzymała dwa telefony, podszywające się pod polityków Polski 2050. Ktoś powiedział jej, że niedługo umrę. Kilka dni później takie telefony otrzymała moja ciocia i babcia.

W środę jechałem pociągiem do babci. Nagle zadzwoniły do mnie dwa dziwne numery z Izraela.

Sprawdziłem je w internecie i jeden z nich jest w jakiś sposób związany z NSO. Nie odebrałem ich. Po chwili zadzwoniła do mnie mama i powiedziała, że odebrała jeden z tych telefonów. Godzinę później w naszym domu była policja, a mama była podejrzana o wysłanie informacji z informacją o podłożonej bombie (ewakuowano dworzec PKP w Lublinie, z którego kilka godzin wcześniej wyjeżdżałem).

Wczoraj zadzwonił do mnie brat i napisało do mnie kilka osób z sąsiedztwa z informacją, że na nasze osiedle przyjechało 5 oddziałów straży pożarnej i radiowóz policyjny. Rzekomo miało dojść do wycieku gazu, co było nieprawdą.
Ktoś ma naprawdę niebywałą rozrywkę, ale ja nie dam się zastraszyć. Może i komuś się naraziłem, ale przynajmniej wiem, że muszę robić coś dobrze, skoro jestem na czyimś celowniku.

#polityka #neuropa #bekazpisu #policja #zalesie #truestory
Pobierz
źródło: comment_1645187915yCROScyvsQWh5lQPatfvCg.jpg
  • 13
@spere: @Rapidos: przecież to głąby z lolifoxa robią ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Cukrzyk2000 #!$%@?ł jakichś trolli swoim zachowaniem i teraz dostaje po dupsku. Nie popieram ale rozumiem jak to mówili :D
Typ jest nikim ale wydaje mu się że jest odwrotnie. To śmieszne. I jeszcze niby jakiś nr co to do niego dzwonił ma mieć powiązania z NSO xDDD
Tak @cukrzyk2000 MOSSAD CIE ŚCIGA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@Ansuzde: to mnie właśnie śmieszy najbardziej. Sojak z neuropy gra wielkiego partyzanta, na którego uwziął się aparat państwowy na równi z takimi osobami jak Banaś czy Palikot, a reszta neuropy mu przyklaskuje xD Ktoś dzbana trolluje, zwłaszcza kiedy jego dane są dostępne w publicznych miejscach. Cukrzyk lubi być w centrum uwagi, przecież robił nawet stronę na wikipedii o sobie.
@Ansuzde: @dubstract: Sojak z neuropy ma więcej jaj i mocy sprawczej niż cała śmietanka wykopowiczów mających z niego bekę bo przynajmniej jakieś pisma kiedyś powysyłał w sprawach interesu publicznego.

I takiego sojaka jacyś losowi trolle chcą postraszyć mimo, że w zasadzie jako społeczniak zwykłym trolom raczej nie bruździł.

Co robi szeregowy wykopek konfederata? śmieje się z sytuacji z piwnicy rodziców, bo sojak atencjusz dostałto na co zasługuje (
@jbc_wszystko: Wykopkowe konfiarze zawsze tak robią. Bieda umysłowa woli kogoś zaszcuć i wyśmiać niż sama podziałać. Kiedy rząd wprowadza jakiś przepis z którym się mocno nie zgadza np PO czy Lewica, to ci wychodzą na ulice, kiedy rzad wprowadza ustawe z ktorą mocno się nie zgadzają konfiarze, to ci fikołkują na wykopku, bo ich partia się wstrzymała, żeby udobruchać nacjojolo z ich organizacji. Już nie wspominając jak zawsze atakują protestujących którzy
W sumie to, że policja złapała się na spoofing numeru telefonu mnie nie dziwi, bo tam nikt ogarnięty technologicznie nie pracuje xD

@Ansuzde: lolifox to jest honeypot ( ͡° ͜ʖ ͡°)