Wpis z mikrobloga

@Korea: ponad trzy lata minęły między premierami zero dawn na pc i PS4 XDD
Poza tym polecam mieć pieniądze i móc posiadać obie platformy, zamiast uczestniczyć w plemiennych wojenkach dla przegrywow( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Korea: A czemu Sony miałoby to wypuścić na PC?

W przypadku God of War i pierwszej czesci Horizona miało to ogromny sens, bo minęło sporo czasu od premiery, na konsoli już zarobili a sprzedaż na PC nie miała wyłącznie polegać na samym zarobku ze sprzedaży gry ale poszerzenia grupy graczy, którzy będą czekać na kontynuację.

Także im się bardziej opłaca czekać, żeby fani poprzednich części kupili PS5.

Jak będą już mieli
@dlotiw: Pady są dla przegrywów, a klawiaturka i myszka dla BOGÓW. Pienionszków w to nie mieszaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Murasame: Poczekamy zobaczymy. Nawet jeśli wypuszczą przed kolejnymi częściami tych gierek, to i tak będziemy mieli bardziej dopracowane niż wy na premierke, więc tak jak już pisałem.. dziękujemy za beta testy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace
za rok sobie pogram bez bugów na pecetku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


bhahah, ta gra albo nie wyjdzie na pc albo zobaczysz ją za kilka lat na platformie dla biedaków

Pady są dla przegrywów, a klawiaturka i myszka dla BOGÓW


Klik klik w myszkę i stuk stuk w klawiaturę było fajne 20 lat temu, teraz każdy szanujący się człowiek z klasą gra na padzie, a na pc została
@Murasame:

Najwięcej krzyku o pcmasterrace najcześciej słychać od osób, które mają jakieś gtx 1060 czy rtx 2060 i potem pytają na tagu czy jakaś gierka im w ogóle odpali


Mam 3060 w lapku i 2080ti w komputerku wszystko mi na ultra odpali, a i w cyberpunku nie mam takich pixelków jak na waszych konsolkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Exxan: BIEDA?! MÓJ SAM PROKCESOR JEST WART TYLE