Wpis z mikrobloga

#csiwykop #sprawaoliwiialeksandry

Jeżeli kobiety na prawdę nie żyją, a nie uda się odnaleźć ich ciał w okolicach działek to patrząc na mapę okolicy nauwa się jedno.

Były ogródki działkowe, był dziwny mężczyzna mieszkający na działkach to brakuje jednego ZALEWU.

Zalew Pojarski.

Przeanalizowałem brzegi tego zalewu i jest otoczony utwardzonymi drogami, które często biegną przy samej wodzie. Jest długa zapora i długi wał po drogiej stronie. Są mola osamotnione przy lasach. No właśnie i te lasy dookoła. Do zabójstwa prawdopodobnie doszło 10 lutego tj. czwartek. Tak podają media. Jeżeli zatrzymano go w niedziele to przyjmijmy, że miał 2-3 pełnych nocy na pozbycie się ciał. Jeżeli wybrał zalew to pewnie już w czwartek w nocy mógł próbować pozbyć się ciał ponieważ w weekendy w takich miejscach wieczorami zbiera się młodzież z okolicznych wiosek i chciałby ich pewnie uniknąć. Zresztą jest środek zimy pewnie to miejsce jest martwe. Jak ktoś z tamtych okolic to może coś opowiedzieć nam tutaj o tym miejscu. Jeżeli się wystraszył na miejscu np dużej ilość samochodów mógł porzucić ciała gdzieś nieopodal w lesie. Sprawdźcie sobie satelitarne google maps jest tam takie miejsce gdzie chyba stoi masz wysokeigo napiecia na wodzie na takim sztucznum półwyspie na którym jest rondo a w środku stoi masz. Wydaje się, że ktoś stworzył to miejsce żeby wyrzucać tam ciała. Tak to wygląda z góry. Ciekawe jak jest na żywo. Dodam, że pewnie był tam kilka razy. Raz w dzień obczaić miejsce i dwa razy w nocy, raz na każde ciało bo tak z logistycznego punktu widzenia jest najprościej.

Cały czas mam nadzieje, że jest inaczej ale te dni mijają i szanse, że żyją też.
i.....g - #csiwykop #sprawaoliwiialeksandry 

Jeżeli kobiety na prawdę nie żyją, a ...

źródło: comment_1645139333bU1mIi10jaD9dEcpdPOJB4.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PachneImbirem: no to albo mamy doczynienia ze sprawa tak precedensowa i pelna zwrotow akcji albo jakis zjeb kreuje nam tutaj creengowe story dla jakiejs chorej satysfakcji.


@Bielas myślę, że ktoś ewidentnie "dobrze" się bawi.

"Jacek Jaworek jest poszukiwany za potrójne zabójstwo, którego dokonał 10 lipca 2021 roku w Borowcach w powiecie częstochowskim. Mężczyzna zastrzelił swojego brata, jego żonę i ich syna."

Zahaczenie o Jaworka w sumie niegłupie, te same
  • Odpowiedz