Wpis z mikrobloga

Cześć. Zwalniam się z mojej pierwszej pracy i mam kilka pytań. Po pierwsze czy mogę napisać wypowiedzenie, czy też muszę je wydrukować? Po drugie dla kogo mam dać te wypowiedzenie; czy to ma być brygadzista, kierownik a może powinienem je zanieść do biura dla kadr i czy wtedy muszę informować o tym kierownika? Po trzecie czy jeśli przekażę wypowiedzenie dla kadr to z kim będę uzgadniać porozumienie stron? Dziękuję i pozdrawiam
#wypowiedzenie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stalkerZONA: przełożony jest wymieniony w umowie, trzeba koniecznie mieć kopię wypowiedzenia z potwierdzeniem odbioru i datą, no i w Polsce wypowiedzenia składa się w ostatni dzień miesiąca bo okres wypowiedzenia liczy się od dnia pierwszego
  • Odpowiedz
  • 1
@stalkerZONA zanosisz do kadr, może być nawet na papierze toaletowym. Tyle że porozumienie stron jak sama nazwa wskazuje jest porozumieniem, czyli druga strona musi się zgodzić, więc najpierw bym ustalił warunki.

A jak będą robili problemy to napisz wersję z zachowaniem okresu wypowiedzenia i poproś o potwierdzenie na piśmie że przyjęli.
  • Odpowiedz
@FFFFUUUU: W umowie mam kierownika magazynu i dyrektora działu produkcja. Czy muszę dać wypowiedzenie dla obydwu czy wystarczy kierownik? Mam jeszcze pytanie czy wpisać datę z okresu próbnego czy też z umowy przedłużającej okres zatrudnienia?
  • Odpowiedz