Wpis z mikrobloga

Planuje wynieść się z rodziną z zasranego i śmierdzącego p0odkarpacia gdzieś bliżej morza. Celuje w mieszkanie 3-4 pokoje do 850k, w jakich dzielnicach szukać tak (mowa o trójmieście), aby było pieszo kilometr na plażę. Pracuję zdalnie i wstępnie myslałem o koszalinie, ale nie wiem czy się odnajdę z 2ką dzieciaków.
#koszalin #gdansk #kolobrzeg
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

może to jakieś pocieszenie.


@yolo92: może ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak czy inaczej udanego dnia i wieczoru, w piątkowe jak wiadomo młodzież się bawi, to nie ma co siedzieć dziś w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
trzeba siedzieć w domu


@yolo92: młodzież nigdy by tego nie zrobiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobra juz się nie czepiam, pozdrowionka dla sztormowego Kołobrzegu
  • Odpowiedz
@InzynierSieci: KOSZALIN XD człowieku, Pomorze Środkowe (dawne koszalińskie i słupskie) to wg. mnie najgorszy region do mieszkania w całym kraju. Post-pegeerowskie podejście do życia, zero czegokolwiek, szaro i brudno. Potomkowie ludzi osiedlonych po '45 wciąż mają we krwi podejście "wspólne rozdupczyć i nie dbać", zero tożsamości z regionem.
  • Odpowiedz
@tarkaz: @yolo92: podobno w czwartki w czytelni biblioteki grają w planszówki, jeszcze nie udało mi się dotrzeć ale zawsze coś

Wydaje mi się ze te stare kino jest nastawione na dzieci i polskie komedie niestety. Bez inwestycji się nie podniesie.
  • Odpowiedz