Wpis z mikrobloga

Zacząłem niedawno oglądać Odyna i nie rozumiem Waszych reakcji na tagu i tej fali krytyki, a wręcz przytyków. Gościu żyje sobie po swojemu, robi na co ma chęć, do tego jeszcze ma z tego jakąś kasę, więc ma za co żyć. Nikomu nie przeszkadza, nikomu nie szkodzi. Widać, że spoko z niego człowiek. Miło się to ogląda i na pewno lepiej niż większość "polskiego youtube'a" z plastiku. Przypuszczam, że większość krytykujących ma zdecydowanie nudniejsze życie i tylko ze zwykłej zawiści przypierza się do innych. Odyn jak to czytasz - rób swoje i powodzenia! :)

#odyn #odynlive
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tino: Bardziej chodzi o to że Odyn podejmuje czasami bardzo dziwne decyzję i ten wyjazd mam wrażenie że jest robiony całkowicie na siłę.
  • Odpowiedz
@Tino: jprdl xD ty chyba nie znasz specyfiki tego tagu i z jakiego powodu on ma sie tak dobrze. Wracaj do sekcji komentarzy na yt i tam go liż po jajach razem z reszta przydupasow, a od naszych "hejterskich" komentarzy trzymaj sie z daleka
  • Odpowiedz
siema Gejmen! Tutaj nie masz tyle mocy co na YT tak wiec, wstrzymaj konie ;)

@ms86: Nie wiem kto to, bo nie siedzę tyle na tagu, ale zakładam, że jakiś jego fan

Bardziej chodzi o to że Odyn podejmuje czasami bardzo dziwne decyzję i ten wyjazd mam wrażenie że jest robiony całkowicie na siłę.

@Or3z: Sęk w tym, że robi co chce - po prostu. Nawet jeśli chciał pojechać do Włoch, żeby posiedzieć w busie i pograć w czołgi, to dalej nie rozumiem czemu inni mają z tym problem? Wszystko co robisz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Tino: On nie chce siedzieć we Włoszech tylko a Anglii na Tamizie sęk w tym że Tamizą nie robię w ogóle wyświetleń.
  • Odpowiedz
@Tino: mam prawo przytykac komu chce to po pierwsze..
Gdyby Odyn robił dalej na hucie to byłby anonimowy ale wchodząc w świat Youtube chyba się liczył z krytyką..
Gość robi glupoty jak np rozbijanie skał w parku narodowym, kasuje co do jednego negatywne komentarze, i udaje, ze nic się nie stało.. takim zachowaniem podbija tylko fale krytyki na siebie.
Ps. Odyna się lubi z początku więc nie dziwię się że
  • Odpowiedz
@Tino: a Gejmen to jego brat gej, który siedzi w Sosnowcu moderuje mu wszystkie komentarze nagrywa jeżdżące pociągi i ma się za celebrytę. A dodatkowo szantażuje i molestuje Odyna i karze mu zarabiać na donejtach ze streamow i oglądalności kanału pod kara bicia i zamykania w piwnicy.
  • Odpowiedz
A dodatkowo szantażuje i molestuje Odyna i karze mu zarabiać na donejtach ze streamow i oglądalności kanału pod kara bicia i zamykania w piwnicy.


@MajkelSkot: Skąd takie przeświadczenie? :D Od paru lat mieszka w busie i regularnie wrzuca filmiki, więc jeszcze go chyba nie pobił i nie zamknął w piwnicy? Rozbawiło mnie to i zaczynam zakładać, że tu chodzi o taki "śmieszkowy" trolling z tym Waszym podejściem ;)

A brat
  • Odpowiedz
  • 0
@Tino Odyn był do stycznia na Etacie u brat.

Dla dobra Odyna to pomoglby mu sie lekko ogarnąć z kilkoma tematami.

Poszukiwań to jest malo ostatnio, a z vanlife to bardziej jest T4life
  • Odpowiedz
@ms86: Wiem, że założył działalność, bo mu się bardziej spinało - jednak w czym niby pomógłby mu się ogarnąć? Gościu ma swoje przywary i nawyki, nikomu nic do tego. Jeśli mówisz o stylu życia, to może lubi minimalizm lub zwyczajnie mu to odpowiada? Zakładam, że dla tych wszystkich krytykujących taki samotny wypad vanem do Włoch czy tournee nad Tamizą byłoby tripem życia
  • Odpowiedz
@Tino: proszę Cię. Jak dla Ciebie wyjazd do Włoch rozpadającym się busem, żarcie byle czego, siedzenie w śmierdzącym busie i antyspolecznosc to trip życia. To jest mi Cię żal.
  • Odpowiedz
@MajkelSkot: Żal to bardziej takich, którzy wykupią all-inclusive gdzieś w Egipcie i nosa nie wystawią w hotelu, leżąc przez tydzień na basenie i popijając rozcieńczone drinki. Albo wielkich wygodnickich miękkich faj, dla których noc pod namiotem, już nie mówiąc o bushcraftowych wypadach jest męczarnią. I jeszcze tych, którzy próbują innym narzucić swój punkt widzenia na siłę i za wszelką cenę, bo im się gotuje pod kopułą, że można żyć inaczej,
  • Odpowiedz
@Tino: Oglądam Odyna od ponad 2 lat, albo i trochę dłużej i nie rozumiem też tej krytyki xD. Wykopki spinają się pewnie o to, że jakiś youtuber nie robi tego, co oni mu narzucają.
Ja go całkowicie rozumiem z tym, że jedzie antyspołecznie i je co chce, bo żyje sobie podobnie w swoim życiu, tylko że nie wychodze praktycznie z domu
  • Odpowiedz