Wpis z mikrobloga

@Dziczek3000: uwielbiam zdjecia w tej pozycji. Mozesz nie miec talii i bioder, a i tak wyglada jakbys miala. ((oo)) ludzie uwielbiaja byc oszukiwani...


@little_muffin: ona ma coś więcej - młodość, która dla ciebie czy mnie już nigdy nie wróci. Warto się z tym pogodzić.

It's over
  • Odpowiedz
ona ma coś więcej - młodość


@knur3000: na oko, to model Samsunga z max 2014 roku (jakiś model zrobiony na bazie S4), więc dzisiaj pewnie trochę mniej młodsza jest.
  • Odpowiedz
@knur3000: juz sie dawno pogodzilam. Na szczescie na wykopie mam tylu wielbicieli, ktorzy sledza kazdy moj krok, notuja ile mam lat i wszystkie szczegoly z mojego zycia, ze mam aktualnie ego w------e w kosmos. ʕʔ co ja bym bez was zrobila misiaki?
  • Odpowiedz
Co się człowiek w życiu nabrał na takie ściśnięte c--e. Na randewu tak właśnie ubrana, zerkasz w dekolt w głowie cudo a potem jeb! Dwa rozlazłe :D ale ściśnięte perfect :p
  • Odpowiedz
uwielbiam zdjecia w tej pozycji. Mozesz nie miec talii i bioder, a i tak wyglada jakbys miala. ((oo)) ludzie uwielbiaja byc oszukiwani...


@little_muffin: tak naprawde pozycja nie ma znaczenia, bo wszyscy patrza na jej ladna twarz. Jezeli w takiej pozycji ustawi sie Ewa Chodakowska to nikogo nie oszuka i dalej bedzie niesmak. Chyba jasne
  • Odpowiedz