Wpis z mikrobloga

@idziol: niby tak, ale nie sądzę żeby jednak Mikiciuk, mając jakiś autorytet motoryzacyjny za trochę szekli się tak celowo zbłaźnił. (ale też taka myśl mi przeszła przez głowę). Sam w życiu kupiłem i sprzedałem kilkanaście wózków i znam to uczucie jak się człowiek napali. Rozum jedno, ale emocje bardziej działają i jestem w stanie go zrozumieć, zwłaszcza w tak limitowanej perełce.
  • Odpowiedz
@marcel_pijak ale tak szczerze, zakładając że podłużnice są proste, zawieszenie działa i silnik jest w całkiem ok stanie to wszystkie wady sprowadzają się do spieprzonej elektryki i jakiejś kosmetyki z zewnatrz, jak na auto kupione 25k taniej niż ceny rynkowe to chyba nie tak źle
  • Odpowiedz
@marcel_pijak no właśnie wydaje mi się że w tym jest problem Mikiciuka, na każdy projekt patrzy jak na egzemplarz muzealny, tak żeby go ogarnąć do stanu używalności to myślę że dałoby radę spokojnie się w tym zmieścić, w końcu to rzadka wersja dosyć popularnego modelu i równie dobrze mógłby kupić dawce na części za jakieś grosze
  • Odpowiedz
@marcel_pijak: Bardziej wina operatora, który lubi #!$%@?ć go na minę. Jakiś czas temu też był zakup zaproponowany przez tzw. operatora i też to był szajs, ale jakoś wybrnęli z tego.
  • Odpowiedz
@marcel_pijak ale tak szczerze, zakładając że podłużnice są proste, zawieszenie działa i silnik jest w całkiem ok stanie to wszystkie wady sprowadzają się do spieprzonej elektryki i jakiejś kosmetyki z zewnatrz, jak na auto kupione 25k taniej niż ceny rynkowe to chyba nie tak źle


@IIIlIII: z jednej strony tak, z drugiej często właśnie suma tych pierdół #!$%@? i zbiera się do absurdalnych wartości.

Tj. takie auta ogólnie zaniedbane są tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zulf: Przez tego pajaca właśnie przestałem oglądać tvn turbo, jego sposób bycia jest bardziej #!$%@?ący niż płacz gówniaka sąsiadki o drugiej w nocy...
  • Odpowiedz
@marcel_pijak: Przecież to normalne postępowanie na youtubie żeby się filmiki klikały. Im ciekawszy egzemplarz, tym więcej ciekawego materiału będzie można zrobić. O zadbanym egzemplarzu w muzealnym stanie zrobisz jeden i koniec. Poza tym ludzie lubią oglądać filmy typu "kupiłem najgorszego złoma marki X".
  • Odpowiedz