Wpis z mikrobloga

Włączyłem sobie ten dziwny program i widzę, że wygrać powinna ... koza, jako jedyna robi robotę bez pierdzielenia głupot, a cała reszta to jakaś banda pozorantów. Z farmy zrobili sielankę, a gdyby nie to po tygodniu nikogo by tam nie było. O czym oni pierdzielą w ogóle, w pole zapierdzielać, zielsko wyrwać z marchwi, sierpem powinni ścinać pszenicę i robić snopki.
#farma
  • 11
  • Odpowiedz
@Przemas129: jasne, że tak, na tym to polega, na tym polega bycie rolnikiem, a nie na pierdzieleniu bredni o kij wie czym. Pobudka o piątek rano, zapierdzielanie z sierpem, młucenie zboża, czasami jakieś świniobicie, wędzenie kiełbas. Jakby ten program ktoś umiał ogarnąć to by naprawdę sporo ciekawych rzeczy się działo.
  • Odpowiedz
@Qullion: @Przemas129: ...A do tego po dniu porządnej roboty,to dopiero byliby wypompowani.I jednego dnia warczeliby na siebie ze złości,a drugiego nic nie gadali ze zmęczenia.A teraz to chyba więcej łażenia i pieprzenia,niż faktycznej roboty. PS. W finale powinna być Matylda,cielak i ta kura,co po stawie pływała...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bubba222: na gospodarce potrafi być ciekawie i wesoło mimo że się zapierdziela. Kolega jest młodym rolnikiem, cały tydzień robił, sobota ognisko u niego, nachlał się i się wywalił w to ognisko, ludzie go gasili kocami, piachem. To jest reality show.
  • Odpowiedz
@bubba222: klimat jak najbardziej, mi też się podoba tylko dzisiaj to raczej agroturystyka. Mam kilku znajomych rolników to chałupy mają odstawione na bogato.
A takie domki to się widuje gdy ktoś sobie robi w podobnym stylu tyle, że nie nic wspólnego z pracą w polu.
  • Odpowiedz