Wpis z mikrobloga

#tajnikitindera #tinder

Ogólnie obalam mit, że Tinder proponuje brzydkim ludziom brzydkich partnerów, a chadom same dupy 10/10. Siedzę na swoim koncie prywatnym, a na drugim telefonie mam chada. Widzimy te same profile, mimo że moje konto jest stare, a chada jest miesięczne.

Będę odkrywał tajniki tej apki i obalał mity lub potwierdzał.
  • 10
  • Odpowiedz
@davidero69: Wydaję mi się, że to czy ktoś jest brzydki czy ładny to pojęcie czysto subiektywne ktoś dla kogoś może być 4/10 a dla kogoś mocne 8. Aczkolwiek w sumie ciekawe czy w zależności od tego jaki profil takie inne profile wyznacza Ci algorytm.
  • Odpowiedz
@davidero69 to raczej nie działa tak że rozpoznaje po fotce czy jesteś atrakcyjny czy nie. Po pierwsze, masz rating, który zmienia sie w zaleznosci ile Twój profil dostał przesuniec w prawo/lewo jak i ratingu tej osoby. Po drugie to ze wyświetlają ci sie na obu kontach te same ładne dupy, nie oznacza że tej ładnej dupie wyświetla się oba Twoje konta, jeśli masz wysoki rating to w pierwszej kolejności sie jej
  • Odpowiedz
@davidero69: nie ma dowodów nie ma obalenia mitu, nagraj film jak masz dwa tel w ręku i pokaż czy rzeczywiście są te same profile. Gadac możesz wszystko nawet że proponuję ci facetów jak masz zaznaczone żeby tylko laski ci się wyświetlały
  • Odpowiedz
@davidero69: ogólnie na pewno są jakieś sekwencje kont, które wyświetlają się wszystkim użytkownikom - stąd się biorą takie historie, że można mieć dni posuchy, kiedy nie wpadają żadne pary, a nagle trafia się dzień kiedy algorytm wypluwa twój profil na wierzch wszystkim i pary zaczynają wpadać masowo, imo tam nie ma jakiejś głębszej filozofii dobierania par pod względem atrakcyjności - po prostu rating decyduje czy jesteś ciągle wysoko i na
  • Odpowiedz