Wpis z mikrobloga

@tylko_dresowy_styl_: Może ukradł jakiemuś wędkarzowi? W oczku czy stawie raczej nikt Płoci nie trzyma (to ten gatunek na zdjęciu). Upolować z rzeki o tej porze też ciężko bo większość ryb przebywa teraz na samym dnie
  • Odpowiedz
@tylko_dresowy_styl_ tak jak poprzednicy, bardzo ładna płoć. Jednak mam inny pomysł. W oczku ktoś mógł trzymać jak najbardziej bo ludzie wpuszczają czasem takie ryby od tak, a złapał ją bo była śnięta czyli taka otumaniona z braku tlenu (bardzo możliwe w za małym oczku o tej porze roku, dodatkowo jest to spory okaz, więc zużywa więcej tlenu). Moja teza jest taka, że sąsiad trzyma w za małym oczku ryby złowione w rzece
  • Odpowiedz
@hasek34 no ok, niech będzie. Jak się przyjrzałem płetwie grzbietowej to faktycznie wygląda na wzdręge, choć czy to takie istotne w tym konkretnym przypadku ¯_(ツ)_/¯ mogę jedynie pogratulować przenikliwości koledze i uderzyć się w pierś. Mea culpa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tylko_dresowy_styl_: Często mięsiarze dokarmiają koty rybami, bo co na haku, to musi zginąć. Takim ludziom zawdzięczamy fakt, że ryb jest z roku na rok coraz mniej nawet tam, gdzie rybactwo i betonowanie nie sięga. #!$%@? im w dupę.
  • Odpowiedz