Wpis z mikrobloga

@niepopularna_opinia: a musi być? Jeżeli służby na które wszyscy się zrzucamy i które w założeniu mają dbać o nasze bezpieczeństwo, mówia żeby czegos nie robić, to po prostu tego nie rób. Rozumiem że słuzby maja prawo działać tylko gdy juz wrogie czołgi stoja zaparkowane pod domem?
  • Odpowiedz
@wilku88: Co to znaczy cisnąć? Przecież tutaj nie rozmawia się o faktach. A fakty są takie, że to jest totalnie głupie. O czym ja mam z tobą rozmawiać? Mam ci tłumaczyć, że dzisiaj wojska mają drony rozpoznawcze? Że większość informacji, że jacyś amerykanie przyjechali, by ewakuować swoich obywateli jest nikomu nieprzydatna? Nie chcę marnować czasu na rozmowę z takimi osobami, bo to strata czasu, jeśli nie są w stanie pojąc pewnych
  • Odpowiedz
@niepopularna_opinia: Biały wywiad prowadzi się w czasie P a nie W więc Twoje pytanie

A z kim jest wojna kolego, bo mi się zapomniało?


jest bez sensu. OSINT jest jednym ze środków jakie używają państwa do pozyskiwania informacji - w tym przypadku jawnych. To jest robione ciągle, a tysiące pojedynczych informacji mają dać jak najwierniejszy obraz systemu obronnego danego państwa. Np media społecznościowe są monitorowane i niektóre treści są usuwane choć
  • Odpowiedz