Wpis z mikrobloga

1600 dzbanów spod tagu #bekazlewactwa wykopało znalezisko przypisując jakiejś feministce słowa, których nigdy nie wypowiedziała. W rzeczywistości typiara recenzowała 2 książki i cytaty użyte przez nią pochodzą właśnie z nich.
Co więcej skrytykowała te książki, a także to w jakim kontekście autorzy przestawili w nich Polskę i Polaków.
https://www.wykop.pl/link/6504179/feministka-dunin-szydzi-z-polakow-maja-skrzywione-ryje-i-wieprzowe-karki/
Co feministka pisze o autorze książki i samych tezach w niej zawartych?

Można powiedzieć, że Max Wolski (to pseudonim) cierpi na dysforię narodowościową level max. Doceniając mistrzostwo i wielopiętrowość tych wszystkich bluzgów, szybko poczułam się nimi zmęczona. Widać już nie mam takiej potrzeby, żeby zmagać się z POLSKĄ. Cóż, jesteśmy średnim krajem, gorszym od innych, ale lepszym od wielu. Pod wieloma względami irytującym, aktualnie bardziej niż zazwyczaj. Mam wrażenie, że te wszystkie problemy z polskością już sto razy przerabialiśmy, że to już nie jest ani ważne, ani ciekawe, może co najwyżej zaspokaja jakieś potrzeby emocjonalne – jak hejt na fejsie. I że rzyganie Polską to jakieś takie nasze spécialité de la maison, które mi się przejadło.


Kuce zamiast ogarnąć co rzeczywiście wykopali i co komentują, ruszyli do ataku i bez grama refleksji wytknęli typiarze jej nieodpowiedni wygląd ()

#neuropa #bekazprawakow #polska #literatura #ksiazki #4konserwy #bekazlewactwa
saakaszi - 1600 dzbanów spod tagu #bekazlewactwa wykopało znalezisko przypisując jaki...

źródło: comment_1644955946GGgzxYI8xSBOwDIQZ9MzpM.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@saakaszi: Ja #!$%@?ę, kobitka nie tylko nie skrytykowała Polaków ale wręcz stanęła w obronie polskości, to #!$%@? dzban wykopowy wyrwał jej słowa z kontekstu, ułożył pod ojkofobiczną tezę, a ponad półtora tysiąca prawackich głupców bezmyślnie to wykopało i nawet przez myśl im nie przeszło sprawdzić źródło XD Masakra jakie to są drony, wszystko im można wcisnąć, dwa punkty IQ mniej i chyba piliby wodę z kałuży i srali na dywan
  • Odpowiedz
@Azaajaszz:

Uwielbiam sprawdzać listy wykopków i zdobywac dowody, że konserwy naprawdę nie potrafią czytać


Przecież @LibertyPrime ośmiesza się tak często jakby mu za to płacili.

Tylko kompletny brak samokrytyki pozwala tym ludziom na popieranie Konfederacji.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Ten wpis dodałeś o złej godzinie przez co wielu ludzi nawet go nie zobaczy. A szkoda, bo znalezisko to manipulacja na poziomie Kurskiego i warto takie praktyki porządnie piętnować. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz