Wpis z mikrobloga

Mircy wam też ten cały #totalwar warhammer iii z #gamepass PC pobiera się jak krew z nosa? 600mbit, youtube, steam i epic korzystają bez problemu a to coś osiąga zawrotne 8 kilobajtów na sekundę.

  • 6
@Hardporecorn: no właśnie mi się forza 5 ostatnio pobierała 150-200mbit a to coś po godzinie nie umie wyjść z pierwszego gigabajta. Żeby było śmieszniej testowo Hades się pobrał z przyzwoitą prędkością. A i jeszcze mówi 'moving' a nie 'downloading' ki ciort?
@TEDMAJER: 114gb. A i widać w MS store gierki pobierają się z różnych serwerów bo total war się ściągał jak krew z nosa 2 dni w sumie a ark survival evolved w tym samym czasie wszedł w 2h a ma 140gb. Zresztą nie ma co się hypować jest jakiś błąd który powoduje że jest niski framrate na ustawieniach high i wyżej. Na medium mam 120fps, na high ponizej 60 a mój
@keton22: mi warhammer 2 miare działał na laptopie z gtx 1660ti 45 do 60 fps na ustawieniach w większości wyskoch cześć na niskich jak cienie np. I grało się płynnie więc trochę się boję jak III będzie działać
@TEDMAJER: to jest właśnie ciekawe bo wg. tego co ludzie piszą 2080ti ma lepszy wynik niż moja 3080 więc może wyjść że starszy sprzęt będzie lepiej śmigać. Ja tam nie mam ciśnień, mogę wrócić za pół roku jak już poprawią. Dla porównania odpaliłem rift breaker i nawet w benchmarku gdzie jest więcej jednostek na ekranie niż w TW3 wygląda i działa o niebo lepiej a jest raytracing aktywny.