Wpis z mikrobloga

@eselwu: ciezko powiedziec... Karty wiecej pradu ale jesli cos to je mozesz dobrze sprzedac, Jasminer malo pradu i duzo mh ale jesli sie nie bedzie oplacac kopac to wtopisz kase..
@Lukilein: to czy dobrze wyjdzie to aktualnie zależy od subiektywnych oczekiwań górnika (no chyba, że kopiesz jako firma składająca się z wielu podmiotów).

jeżeli nie zaniżył swoich oczekiwań względem sytuacji na rynku, która miała miejsce pół roku temu i nie ma dostępu do darmowego prądu to w zasadzie na niczym "dobrze" nie wyjdzie
Czy uwazacie, ze to jest dobry pomysl


@eselwu: Jak ETH przejdzie na POS to możesz założyć ze cala moc obliczeniowa przejdzie na inne coiny co spowoduje ze ich opłacalność spadnie i pewnie proporcjonalnie do tego ile mocy było w ETH w stosunku do wszystkich innych coinow. Jeżeli mimo tego biznes Ci się spina to kupuj.
Nie jestem kopaczem wiec nie pomogę Ci tego policzyć ale na chłopsk" rozum to nie zarobisz
@eselwu: Jak chcesz wejść w kopanie na inwestycje long term, to nie mogę Ci zagwarantować, że po prostu kupienie danej monety i poczekanie kilka lat nie da Ci wzrostów większych od wydobycia. Obstawiam, że tak będzie. Jeżeli tak bardzo chcesz kopać i wiesz, że będziesz miał tani prąd, to prawdopodobnie koparka prędzej, czy później Ci się zwróci.

Nie wiem na co niby liczysz pytając o to, czy to dobry pomysł. Dla
@krzyk2: Tak, ale zanim się ten Jasminer zwróci przy obecnych cenach asicow to akurat miną dwa lata.

Zanim się zwróci. A gdzie profit?

Chyba że to wersja 5G, to się nie zwróci nigdy.