Wpis z mikrobloga

@piteross no własnie nikt nic nie wie. Od dzisiaj izolacja trwa 7 dni, ale dla osób które otrzymają pozytywny wynik testu teraz (nie wstecz) . Nie było mowy o testach w 8 dobie, była mowa o testach po 5 dniach dla służb medycznych i mundorowych. Mi to już różnicy nie robi bo jutro ostatni dzień izolacji, ale dziecko które ma dzisiaj 4 dzień to już chętnie bym zwolnił te 2 dni szybciej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ajag: nikt nic nie wie xD lekarz mówi że nie da się skorocic Izo, a sanepid telefonu nie odbiera. Ja w czwartek będę wolny i #!$%@? te testy i tego wirusa.
Dziwn do sanepidu i się pytaj.
@piteross mam w dupie sanepid, dzwonilem kilka dni temu z pytaniem czy mogę iść z niemowlakiem z objawami do punktu szczepień mimo że z różowa jestem pozytywny, to najpierw baba powiedziała że jak najbardziej. Dzwonimy później jeszcze raz i inna baba do nas z ryjem czemu my jej takie pytania zadajemy. Mówię że pytam bo słyszę różne zdania na ten temat, to powiedziała że "nie powinniśmy iść" i w ogóle to jesteśmy
@piteross do punktu testowania oczywiście, koniec końców przysłali nam karetkę która pobrała wymaz, ale rozmowa z babą z sanepidu to jedna z rzeczy którą zapamiętam do końca życia. Była zbulwersowana ze ktoś śmie zadać pytanie, a odpowiedź czy możemy iść czy nie "nie powinniście" to już mnie całkiem rozwaliła.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ajag: to jest jak w każdym innym urzędzie. Przyjdzie nowa osoba, z motywacja z nowym świeżym spojrzeniem. I po paru miesiącach zmienia w turbo Grażynę która nienawidzi ludzi.