Wpis z mikrobloga

Co polecacie do 1-1,5k złotych do oglądania filmów jeśli chodzi p #soundbar albo zestaw kina domowego? Przejrzałem tagi i albo ktos pisze ze minimum 10k (xD) albo piszą ze w tej cenie tylko gowno jest.
Ja rozumiem ze jednak w imaxie będzie lepsze nagłośnienie, ale do telewizora za 1,5k po pierwsze nie będę dokupywać głośników za 5 razy tyle, po drugie to podejrzewam ze byle głośniki komputerowe będą lepsze.

Na tagu tez widziałem specow od audiovodoo piszących o amplitunerach za 5k xD
Potrzebuje prostego rozwiązania, albo soundbaru z subwooferem za 1k (najlepiej z opcja rozszerzenia o kolejne głośniki w przyszłości) albo prostego „bezprzewodowego” zestawu.

#kinodomowe #audio #tv #netflix
Inb4 dołóż 30k i kup coś normalnego xD będę czarnolistowac
  • 17
@orzeszkiziemne: ja chyba sklaniam sie najbardziej ku temu zeby kupic soundbar w granicach 1k na promocji i potem dokupic tylne glosniki- takie soundbary sa juz od 800zl:
https://www.samsung.com/pl/audio-devices/soundbar/a550-black-hw-a550-en/
i mozna do nich dokupic glosniki tylne bezprzewodowe, natomiast ja chyba doloze jeszcze pare stow i kupie cos (np samsung q600a) z atmosem - ten q600a byl na promocji za 1000, teraz jest za 1300 dostepny.

Te modele co podeslales nie oferuja potem
@a665321: No to rzeczywiscie chyba nie jest to to czego szukasz. Wedlug mnie ten atmos plus soundbar powinny zalatwic sprawe, tym bardziej jesli nie ma sie jakiegos wielkiego pokoju i nie chce sie czlowiek gracic pomieszczenia kolejnymi rzeczami. Ja zaryzukuje ten model, mam salon z aneksem jakies 20 kilka metrów
@a665321: a spoko. bo nie wiem czy tutaj to siedzą sami audiofile czy to faktycznie taki soundbar do tysiaka nic nie poprawi xd. a chodzi mi tylko o to żeby milej grało niz glosniki z tv i nie zagracało jednoczesnie polowy pokoju. głosno i tak nie bede sluchal.