Wpis z mikrobloga

Zaraz minie rok odkąd rozstałem się z moją dziewczyną. Tak, ja podjąłem decyzję o rozstaniu ale to była bardzo trudna decyzja, dla mnie, nie miałem tak, że jak się rozstaliśmy to sobie myślałem: o super, jestem singlem mogę podrywać dupeczki. Nie mówię, że tęsknie za nią, tęsknie za tym, że ktoś o mnie myślał, że dostawałem smsa na dobranoc i na dzień dobry, że zawsze mogłem się przytulić, powiedzieć jej o wszystkim. Brakuje mi takich drobnych związkowych spraw które jednak sprawiają, że człowiek raz na jakiś czas poczuje się dobrze i bezpiecznie.

Tym mało pozytywnym akcentem pożegnam się z wami na dzisiaj drogie Mirki i Mirkówny.

#dobranoc #nobodykiers #gorzkiezale #twnogf #notcoolstory
  • 30
  • Odpowiedz
@Fisek: ale z Ciebie baba, tylko baby lubia dostawac smsy na dobranoc i slyszec smacznego jak jedza -.-

PS wlasnie dlatego ciesze sie ze nie mam dziewczyny, wystarczy mi jak mnie matka meczy telefonami...
  • Odpowiedz
@piksel169: Mam ze sobą sporo problemów, nie będę się wdawał w szczegóły (kto z nas nie ma?) no i bardzo długo myślałem, że moja dziewczyna będzie panaceum na wszystkie moje problemy, lęki, bolączki. No i dosyć długo była, ale potem zaczęło się wspólne życie, po roku ze sobą zamieszkaliśmy, u mnie, i z dnia na dzień było coraz gorzej, coraz mniej rozmawialiśmy. Ja byłem przez kilka miesięcy bez pracy, cały dzień
  • Odpowiedz
@ossj: Wybacz ale nie będę z tym polemizował, lubiłem dostawać takie smsy a wcale się nie czuję jak baba. Lubię jak jestem pierwszą osobą o której ktoś myśli jak wstaje albo idzie spać. Deal with it.
  • Odpowiedz
@Retnnok: Bo było coraz gorzej, zwłaszcza ze mną a ja mam tak, że jeśli u mnie coś nie #!$%@? to nie ruszę dupy. Rozstałem się z nią, i mimo iż czasem tęsknie, to jednak trochę się w moim życiu ruszyło.
  • Odpowiedz
@knysha: No a moja eks, była naprawdę super dziewczyną, ładną, inteligentną, wrażliwą, znała mnie jak nikt, a jednak nie pykło, nie udało się nam, to też mnie długo dręczyło, że jeśli nie potrafię kochać takiej cudownej osoby to co ze mnie za człowiek.
  • Odpowiedz
@Fisek: ja nie lubie jak mi ktos przeszkdza piszac ":Dobranoc" albo mowiac "Smaczngo" :P ? Lubisz jak ktos Ci przeszkadza w jedzeniu ;) ?
  • Odpowiedz