Wpis z mikrobloga

W tym domu będzie


@Gieekaa: miałem wczoraj zrobić film o tym co będę przerabiał w domu i jak to ma docelowo wyglądać ale pompa ciepła pokrzyżowała mi plany
  • Odpowiedz
@FejsFak: zaśpiewam słynną piosenkę pewnego słynnego profesora " Druciarstwo, druciarstwo, druciarstwoooo, Druciarstwo, druciarstwo, druciarstwoooo"
  • Odpowiedz
zamontuj czujnik czadu,


@nO-C34: nie nie piecyk gazowy, tutaj zanim dopadnie cię czad to tym wypali ci oczy i płuca, szybciej zadziała niż czujnik czadu
  • Odpowiedz
czemu nie weźmiesz się za jedno pomieszczenie i zrobisz od A do Z


@opk20: kiedyś zrozumiesz. A tak z ciekawości zapytam - jak sobie wyobrażasz wymianę instalacji elektrycznej pomieszczenie po pomieszczeniu? Po tynkowaniu i malowaniu byś to zrobił?
  • Odpowiedz
@FejsFak: niee nie zrozumiałem bo tak się nie robi, wrzucasz zdjęcie że kujesz ścianę, za chwilę robisz panele słoneczne, chwilę potem płot a za chwilę schody z blatu kuchennego. Suma sumarów nic nie zrobione... Takim trybem pracy nigdy tego domu nie skończysz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@FejsFak: nie patrz na łbów co piszą to i tamto, robisz naprawdę fajny remont. Nawet nie wiesz ile razy się śmiałem jak zalales podwórko, nie zważając na hejterów. Rób swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz