Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy komuś z was udało się wytrenować orgazmy (w tym wielokrotne lub całego ciała) bez ejakulacji? Jak trenowaliście i jak czujecie się po nich?

Tuż po i na następny dzień po wytrysku czuję się zmęczony/chory i jestem mało produktywny, nie mam negatywnych przekonań związanych z #seks czy #masturbacja, więc podejrzewam, że jest sporo prawdy w teoriach/podejściach typu #nofap czy #semenretention. Korzyści związane z redukcją ryzyka zachorowania na raka prostaty nie wydają mi się warte pogorszonego samopoczucia przez 20 czy 40% życia.

#orgazm #tantra #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6209388861c69abf31aac331
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy komuś z was udało się wytrenowa...

źródło: comment_1644788778FbEeqwNk2Hs9TQQ3MwTNvp.jpg

Pobierz
  • 4
energetyczna: podobno do wyprodukowania kropli spermy organizm zuzywa tyle energii ile zuzywa do wyprodukowania 40 kropli krwi, wiec to nic dziwnego, ze czlowiek pada po wytrysku.. znam kilka osob, ktore od lat preferują orgazmy energetyczne, bez ejakulacji (w tym moj nauczyciel tantry - 10 lat). Mówią, że nie wiąże się to z zadnymi niedogodnosciami czy stanami chorobowymi. Za to zapewniaja, ze po wejsciu na ta sciezke nie ma powrotu do zwyklego