Wpis z mikrobloga

TVN Turbo wstawił na swoją kartę "społeczność" na Youtube post z prośbą o napisanie do KRRiT w sprawie przedłużenia koncesji dla TVN 7, a Janusze zamiast wesprzeć sprawę piszą:

Trzymam kciuki za zamknięcie. Beznadziejne programy nadawali.

Za antypolską dzialalnosc i cenzurę TVN powinien przestać w Polsce nadawać

Żegnamy lewacką agenturę. Bye bye. Let's go Brandon!

Gdzieś to mam, TVN stanie w obronie moich finansów? Zarobiłem 1tys zł mniej, a o 1tys zł mam więcej opłat, no i co, Wy macie to gdzieś, a ja mam problem, więc nara...

I po co mam glosowac na to jak w normalnej telewizji nie ma turbo albo innych, ten program to nawet bez sensu byl Pozdrawiam i życzę usunięcia tvn7

I tak nic tam nie ma. Bay bay

Nam walczyć o TVN a kto zawalczy o moją rodzine? *** * <-- i tu nie chodzi o Pis

Oczywiście że napiszę do KRRiT. Żeby nie przedłużali wam koncesji na nadawanie.


Ja nie piszę skargi, bo mi się nie chce, ale nie popieram KRRiT w tej sprawie, bo pewnie nieoficjalnie decyzja jest uwarunkowana politycznie. Gdyby zorganizowano referendum czy TVN 7 ma dostać koncesję, to bym zagłosował na "tak". Dziś zabronią nadawać TVN 7, jutro jakiejś innej stacji. Przecież to pogwałcenie wolności.

Jednak Polacy to naród, który lubi być dymany. Pewnie jakby był u nas konwój na skalę tego w Ottawie to Polacy przebijaliby im opony. Stonoga miał rację.

#bekazpisu #krrit #polityka
Pobierz
źródło: comment_1644748067Sjhtg8CUl184GyJbxPxKu0.jpg
  • 4